Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Salomon streetracer 10 czy sl9?


Rossignol23

Rekomendowane odpowiedzi

Salomon streetracer 10 czy sl9?

Na spokojnie rzecz biorac to chyba cena tylko powinna cie zmusic do kupna jakiejs deski. Co do Salomona lekki jestes wiec narta bedzie cie układac do stoku, co do 9 to ja mysle ze przejrzyj sobie wczesniejsze posty na temat tej konkrentej narty .

Pozdr Adam

P.S A jak jeszcze inne sprzety to moze fischerek albo rossi usmiechaj sie i pamietaj cena i jeszcze raz cena .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon streetracer 10 czy sl9?

Witam

Ja bym wolał Atomica te narty nie są takie złe jak o nich piszą lesz napewno gorsze od fischera rc4 ale na Atomicu pojeździsz spokojnie kilka sezonów a na salomonie po 1 sezonie ta narta będzie dobra do dawania klapsuw po tyłku :)) hehe

Pozdrawiam i przepraszam za błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon streetracer 10 czy sl9?

2 sezony jeżdżę na Streetracerach 10 i sobie je chwalę - dobrze trzymają promień zwłaszcza przy srednich łukach , na twardym jest OK, nawet jak trasa niebyt dobrze przygotowana , to dają radę

co do Atomic SL 9 to sie nie wypowiadam

natomiast zastanawiam się skąd kolega Cisiu czerpie wiedze na temat nart , skoro wypowiada tak radykalne opinie dotyczące chociażby Salomona- ciekawe ile razy miał te narty na nogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon streetracer 10 czy sl9?

Witam Aklim

Powiem ci tak wiedzę na temat nart czerpie z własnego doświadczenia jeździłem na streetracerach testowałem je fajne nartki ale wiem co przy moim śmiganiu było by z nimi po 2 sezonach ale pytanie było czy Atomic czy Salomon wiec poleciałem Atomica poniewąz również z własnego doswiadczenia twierdze że są lepsze.

Zresztą każdy ma swoje zdanie i każdy chwali to co ma to co jego:)

To forum zamienia sieteraz w kłutnie i tego typu sprawy a nie służy już tylko ludziom do porad tylko do kłutni każde pytanie kończy się kłutnią to jest hore tu jużnie można wyrazić swojej opini na dany temat

Pozdrawiam i przepraszam za błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon streetracer 10 czy sl9?

Polecam koledze z czystym sercem Atomica SL12 tegorocznego. Dobrze trzyma na lodze , inicjacja skrętu jet tez bdobra, tylko trzeba ją umieć dogiąć. Poza tym

najlepiej przed kupnem przetestować obie pary nart i wtedy zobaczysz które leżą lepiej. Pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon streetracer 10 czy sl9?

Cisiu- bez urazu

ale opinia typu "a na salomonie po 1 sezonie ta narta będzie dobra do dawania klapsuw po tyłku :)) hehe" to , chyba sam przyznasz , mało konkretna informacja dla pytajacego - to już lepiej niech poczyta testy nart np. w NTN-nie

Ja waże ok. 90 kg i mam narty o długości 165 cm - dwa sezony wytrzymały bez problemów . Jestem z nich zadowolony więc je chwalę :)) ,chociaż pewnie sa tacy , którzy mają trochę inne zdanie na temat tych nart - i dobrze .Ale i tak już czas na zmianę sprzętu- i niekoniecznie musi to być Salomon

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon streetracer 10 czy sl9? do Cisiu

generalnie nie liczę dni -bo ile by ich nie było to i tak za mało ?

ale np ostatnia zima była super i myslę ,że ok 40 dni na nartach zaliczyłem- ostatni zjazd pod koniec kwietnia na Rohaczach

Lubię narty więc se śmigam , jak tylko jest okazja , na szczęście góry mam pod nosem :))

a teraz odbiję piłeczkę - a Ty ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...