Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

HCX TITANIUM Elana - co to za narty?


angi

Rekomendowane odpowiedzi

HCX TITANIUM Elana - co to za narty?

To nie są jakieś tam narty. To narty "kultowe" początku tego wieku. Jedne z najlepszych w swojej klasie z tego okresu. Bezpośredni młodszy brat SL. Bardziej miękkie. Dobre dla już coś potrafiących narciarzy. Duże wcięcia mały promień skrętu. Naprawe przyjazne.Jeździłem na nich nie raz, więc mogę coś powiedzieć. Wada : w początkowych modelach kiepska "powłoka" malarska, stąd tendencja do "obłażenia". Powłoka tytanowa zastosowana chyba po raz pierwszy w tej klasie nart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCX TITANIUM Elana - co to za narty?

Dzięki GOX. Zastanawiałem się nad kupnem Nowych Elan Sl lub SL9 ale za symboliczne grosze mogę nabyć nowe (jeszcze w foli) HCX-y. I raczej je wezmę. Zastanawiam się tylko, czy 162 cm nie będą za krótkie (185 cm, 81 kg, umiejętności 5,5 w skali do 10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HCX TITANIUM Elana - co to za narty?

Jeżeli umiesz jeździć na krwędziach to nie widze problemu.

Narty były raczej polecane -10/-20 ale te parę centymetrów w tą czy w tamtą ....to szczegół.

Zwracam uwagę, że nie są to narty do jazdy na wprost, więc przy jeżdzie bez krawędzi na kreche bedą myszkować im krótsze tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...