Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

BUTY NORDICA K 7.2 - WIECIE COS O NICH ?


Sugar

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie cos o tych butach ?

Znalazlam je w jednym sklepie szukajac twardych butow Nordici. Ale nie moge znalezc o nich zadnych info w internecie. Na pewno sa sprzed kilku sezonow i sa niesamowicie tanie - 200 zl (rozmiar 23,5 - moze dlatego takie tanie ze to bardzo maly rozmiar i nikt "normalny" :) nie chce ich kupic?). Dziwne mi sie to wydaje, dlatego chcialam sie was poradzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUTY NORDICA K 7.2 - WIECIE COS O NICH ?

Bo chyba w ofercie Makro albo Seelgrosa widziałem jak swoje kupowałem 3 lata temu. Ja mam srebrne a tamte były identyczne tylko czarne i bez przełącznika twardości. Może mnie pamięć mylić ale wtedy dołożyłem ok.50 zł bo taka różnica była.

Tu jest aukcja https://ssl.allegro.pl/item137941074_nordica_k7_1w_r_26_5_nowe_.html

Acha, jeśli mają dopisek "w" np. k7.2w to wesja dla kobitek co nie znaczy że na męskiej nodze będą źle leżeć.

ps. Mierzyć, mierzyć, mierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

BUTY NORDICA K 7.2 - WIECIE COS O NICH ?

Mam te buty do sprzedania używane w kolorze czrwono szarym. Jeżdzi sie na nich świetnie idealnie trzymają noge. Naprawde but wysokiej klasy.

Te buty są dlatego tak tanie ponieważ NORDICA wypuściła je w zamałym rozmiarze. Buty te miały początkowo kosztować aż 1800 zł.

Ktoś przywiózł do Polski mnóstwo par tych butów które zakupił po małej cenie. Mam je do sprzedania ich twardość to 120-130. Naprawdę polecam!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...