Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty salomon X-wave 8 i narty Fischer RX-Fire


xrobert74

Rekomendowane odpowiedzi

Buty salomon X-wave 8 i narty Fischer RX-Fire

I tu musze Fischera objechac, zresztą inne firmy robią dokładnie to samo.

Powiem ci ze na twoje wymagania to 130 za ostro zdecydowanie , to co niby jest polecane przez producenta to nie oznacza ze jest najlepsze. Buty to tylko propozycja Firmy Fischer nikt nie kaze kupowac prze co takich butów.

Musisz sobie zadac jedno ale to zajebiscie wazne pytanie : "ile ja spedzam na stoku w ciagu dnia i czy takie buty beda mi w tym pomagały czy mnie?" , i jak juz sobie odpowiesz na to pytanie wtedy zasilaj konta sklepów sportowych.

Ja osobiscie polecam jak kazdy wie : LANGE . Dla ciebie w zupełnosci comp 100 styka, miły but , przyjemny , załozych nawet jak jest -20. I najwazniejsze trzy rodzaje tęgości stopy.

Pozdr Adam

p.s a te firmy to tylko kase chca trzepac i kolorami dobieraja zeby pasowało i wygladało na stoku , ale pytanie jest takie czy ty kurna na Kropówki startujesz czy na Stoku poszaleć. LOL !!

A Zakopane czytane od tyłu : E.. NA..POKAZ!!!:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty salomon X-wave 8 i narty Fischer RX-Fire

Witam

Moje zdanie jest takie że buty maja być wygodne i to kwestia indiwidualnego podjścia. Ja nie chcę sie katować tylko caly dzień spędzić na stoku. Jeżdżę od dziecka i chcę miećz tego przyjemność i to nie czarnych trasach tylko fun na łagodnych stokach.

Pozdarwiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty salomon X-wave 8 i narty Fischer RX-Fire

Twardosc buta a wygoda to dwa rozne kryteria, moze byc flex 130 i jednoczesnie wygodny i odwrotnie flex 80 i niewygodny. Flex odnosi sie do twardosci skorupy - to wszystko. Wszystkie buty katalogowe przeznaczone sa do calodziennej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Zakopane czytane od tyłu : E.. NA..POKAZ!!!:):):

Czarny - "piąteczka" za to Zakopane :P)))

a co do butów - to mają być WYGODNE , dobrze trzymać nogę ( w zależności od potrzeb , umiejętności itd ) i tyle , a wierzyć bezkrytycznie marketingowi jakiejkolwiek firmy odradzam, no ,chyba , że ktoś koniecznie chce być "trendy " -tak to się chyba teraz mówi :))

Buta w sklepie przymierzyć , pozapinać klamry- najlepiej jak na nogach będzie co najmniej parenaście minut . Trochę " na sucho" poracowac nogami - da nam to jakiś pogląd na temat twardości skorupy - jak ona pracuje . Jak wszytko Ok to można kupować , a i tak potem wszytko wyjdzie w praniu , czyli na stoku

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty salomon X-wave 8 i narty Fischer RX-Fire

Buty X-Fire są naprawdę wygodne i nie czuje się flexu 130. Moim zdaniem są o wiele bardziej komfortowe od MX-Pro z tego sezonu, które w katalogu Fischera mają flex 110. Popieram wypowiedź Jarka, trzeba testować i nie kierować sie tylko katalogami. Pozdrawiam wszystkich "fischerman'ów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...