Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

JAK PRZESUNĄĆ WIĄZANIE ??


stefan 72

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie: w wiązaniu Marker Motion 1200 na płycie (też motion)środek buta nie pokrywa się ze środkiem narty (różnica ok. 7mm.). Podejrzewam , że to dlatego że mam starsze buty i mają one trochę "dłuższą piętę".Czy będzie to w jakimś stopniu wpływać na jazdę i ew. jak to wyregulować? W starych wiązaniach była śruba na zwykły albo krzyżakowy śrubokręt a tu jest taki dynks:walec z jednej strony ścięty a naprzeciwko wypustka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK PRZESUNĄĆ WIĄZANIE ??

witam nie jestem specem od Voelkla, ale np. u mojej żony jest tak w

motion TT reguluje się pokrętłem w srodku wiazania (zgrubne ustawienie) pod butem z plusikiem i minusikiem, a ten dynks jak piszesz ściety z jednej strony (ma narysowaną strzałkę) wskazuje jednakowy rozstaw obu wiazań (precyzyjne ustawienie), też myslałem,że tam jakiś klucz, coś sie reguluje, ale nie. bo w innych markerach jest właśnie ta śrubka pod naciągiem wiązania, do regulacji precyzyjnej.

może trochę zamotałem, ale chciałem pomóc.

pozdrawiam

jozpa

mysle, że 7mm to zadna różnica

acha całe wiazanie w TT przesuwa sie zwalniając bolec, który jest z boku oznaczony kłudką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...