Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer RC4 Race SC vs Competition


bulluk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Rozwazam w tym roku kupno nart sposrod wymienionych w temacie... Jezdze powiedzmy od 3 lat, jednak za kazdym razem korzystalem z swojego rodzaju 'szkolenia' i z reguly insruktorzy mowili, ze sobie bardzo dobrze radze jak na tak krotki staz... Pisze to, bo wiem ze wymienione przeze mnie nartki sa dla dobrych narciarzy. Zatem chcialem spytac czy w takiej sytuacji np Race SC nie beda nartami 'zbyt trudnymi'? Jesli zdecydowanie tak, to czy dobra alternatywa moga byc Competition'y? Chcialem takze zaznaczyc ze kupione narty mam zamiar pouzywac przynajmniej z 4 sezony, dlatego ew. bylbym sklonny kupic troszke na wyrost i nawet jesli w tym roku jeszcze nie potrafilbym wydobyc wszystkiego z Race SC to moze juz za rok ;) Jednak kupic chce juz w tym roku , poniewaz szykuja sie wyjazdy i szkoda placic znow za wypozyczalnie... Poza tym ceny nowych nart calkiem niezle i Race Sc niewiele roznia sie od Competitionow...

Ponadto jaka powinienem wziac dlugosc? Wzrost 189 cm, waga 75 kg. 165 czy 170 cm?

Z gory dziekuje za wszelkie rady i opinie.

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer RC4 Race SC vs Competition

hej , ja po 2 sezonach przesiadlem sie na RACE SC i patrzac z perspektywy czasu mysle ze dobrze zrobilem , narta przyjemna i rozwijająca . competition nie znam ale mysle ze pewnie bedzie to "race Lite" a bez cukru juz tak nie smakuje ;)

178/78kg 160cm - ja bym bral 165 dla Twoich parametrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...