Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

fischer


marek69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z doborem nart. Jestem zdecydowany na fischer-a, jednak zastanawiam sie jaki model. Proszę o podpowiedz.

A teraz troszke o mnie, 180 cm okolo 90 kg, na nartach jeżdżę od około 6 lat, oceniam swoje umiejętności na 6 (skala1-10).Od dwóch sezonów używam salomonów streetrecer-ów 8, szukam nart którymi pojade krótkim i średnim skrętem ale zarazem aby owa narta nie "zakatowała" mnie na stoku. Czy RC4SC to nie za dużo, a może RX 6? Chciałbym oczywiście podnosić swoje umiejętności.

Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

fischer

Jeżdże na RC 4 SC 12- narty bardzo dobre ale na dobrze przygotowane trasy; w Polsce o takie trasy trudno.

Dosyć twarde wymagaja dużej pracy nogami. Jak na 180 cm to masz troche wagi. Ja mam 180 cm i 80 kg. Narty dł. 165 cm.

RX 6 to narty , które "pójdą" i po swieżym śniegu, polskich muldach i ratrakowanym torze.

RC 4 SC 12 na muldy i świeży nieratrakowany śnieg raczej odradzam.

RX nie wymagają tez takiej "pracy" na nogach jak RC 4.

Jeżdże 20 lat, nie jestem profi ale cos niecos wiem.

Może instruktor lub profesjonalny sprzedawca doradza Ci lepiej ( tych w sklepach branzowych coraz więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...