Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty Head Worldcup GS Team


Radek1964

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Potrzebuję porady co do nart Head Worldcup GS Team - czy są dla mnie dobre.

Kilka słów o mnie: wiek 40 lat, wzrost 170, waga 73, jazdę na nartach rozpocząłem przed 2 sezonami(w pierwszym byłem 1 raz na stoku przez 2 dni a w drugim 3 razy po 3 dni obecnie niestety tylko 1 raz przez 2 dni ale na pewno jeszcze pojadę).

Na początku jeżdziłem na nartach pożyczonych ale w zeszłym roku nie wiedząc za dużo o sprzęcie kupiłem w komisie narty Head World Cup GS Team o długości 160, promień skrętu 17 m, zupełnie nowe bez wiązań które dokupiłem i zamontował mi serwis.

Narty podobno bardzo dobre - tak powiedzieli w serwisie, ja doskonale daję sobie na nich radę i jestem z nich bardzo zadowolony ale w czym problem.

Szykając informacji o tych nartach znalazłem opis że są to narty juniorskie zawodnicze(model 2002/2003) a ja jak by nie było na karku mam już po 40-stce i stąd jeszcze raz pytanie - czy te narty są na mnie dobre i co o nich sądzicie?

Jeszcze jedno pytanie. Zamierzam kupić dla syna narty Blizzard XO IQ 159 cm, który zaczynał jazdę w ubiełym roku - czy to w miarę dobry i odpowiedni sprzęt dla niego(wzrost 172, waga 68, początkujący).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narty Head Worldcup GS Team

Czesc! Noo ten Head to wspaniała narta niestety tylko dla juniorów, ktos kto wazy 73 kg nie bardzo powinienen jezdzic na juniorkach bo po tygodniu jazdy może zostac z nich papier... zero sztywnosci. Ty jako początkujący powinienes raczej jeżdzic na czyms seniorskim i jesli zaznałes juz jazdy na krawędzi to o mniejszym promieniu. A w serwisie mowiles ze to narty dla ciebie ?? bo jak tak to jakis strasznie dupawy serwis miałes skoro Ci powiedzieli ze są bardzo dobre dla ciebie. Dla syna wziął bym Fischery Rx4 155cm a dla ciebie Rx6 też 160 bądz 155 .

pzdr.

homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...