Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kontuzje


Kiimi

Rekomendowane odpowiedzi

kontuzje

hyh. mam podobny problem. tyle ze mi jeden lekarz kazal mi nosic stabilizator, a drugi powiedzial, ze bedzie jeszcze gorzej, bo moja lakotka uciska chrzastke[jakos tak]... przy poruszaniu kolanem czuje takie szuru-burru :). a stalo to sie kiedy mala reme stala do wyciagu dla dzieci, najechal na nia wilkie facet z dzickiem miedzy nartkami, remiatko sie rozkraczylo i nie moglo wstac bo na nij byla goooooora ludzi. naciagnelam wiazadla i ta chrzastka... a potem juz chodzenie to byl problem na miesiac. diagnoza na starosc: moze zabieg, moze sztywne kolanka... w niemczech qmpel dostal na to jakies zabiegi w domciu i nie tylko [szczegolow nie znam]. hyh. nie wiem co o moich kolankach mysles... aha ! i dosalam zalecenie zeby wmocnic miesien dwuglowy chyba. powiem inaczej: ten co sie znajduje nad kolanem i prostuje je :). jak na razie na nartkach jezdze ale lekarz zalecil brac aspirynke na noc przeciwbolowo i przeciwzapalnie jakby cos sie dzialo. a wiec biore, a potem jeszcze srednio 2 m-ce zwolnienia z wuefu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...