Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

juzem jest pomocnik!!!


SL9.12

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra moze nie do konca jeszcze zawody musze zaliczyc... Ale musze powiedziec ze nie zamienilabym tego kursu na zaden inny (nawet wyjazd w Alpy, czy terz inne Dolomity) Co sie napocic trzebabylo to sie napocilo zwlaszcza przed egzaminem z teori, bo wiadomo jak nauka tego typu idzie na feriach...Na praktyce moj spokoj byl zadziwiajacy a na instruowaniu bawilam sie jak nigdy... Nie bede sie wdawac w szczegoly co by was nie zanudzic (np. opisami mojej nauki freestailu). W kazdym razie polecam wszystkim taki kurs!!!!!!!!!!!!!!!!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje

to byla delikatnie mowiac tragedia!!!!!!!!!!!!! Ale w rezultacie mialam najlepszy czas wsrod kobiet (wszystkich trzech!) z naszej grupy, no i zdalam ze srednia 8,cos. W kazdym razie za gratulacje jeszcze nie dziekuje, podziekuje jak zalicze regionalny ( w sensie egzamin)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje

Siema! z tego co przeczytalem to trenowales na tyczkach...Ja zdalem pomocnika w te ferie-egzamin regionalny mialem 9 lutego w szczyrku i powiem Ci ze slalomu to nie masz sie co bac bo ja w zyciu na tyczkach nie jezdzilem a z wewnetrnego mialem 9 a na regionalnym 7 na slalomie(7 jest wynikiem mojej tremy:-)...Pozdro

ps

nie wspomne juz o Twoich nartkach, ktore same jezdza....:-)Ja mam Dynastary Speed Stc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...