Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

dzieci - nauka jazdy -


inka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • 7 months later...

dzieci - nauka jazdy -

od kupna kasku :) to raz

od wynajęcia instruktora :) to dwa

a tak na poważnie łatwiej po prostu uczyć niż tępic złe nawyki które "samodzielnie" nabywa 80% Polaków

jesli juz chcesz uczyć sama dziecko, zapomnij o kijkach - podpatrz instruktorów - zacznijcie od chodzenia i przestepowania potem podchodzenia potem upadania - bardzo ważne

wszystko w formie zabawy

potem możesz z nim pojeździć na "smyczy" - linka przywiązana do jego "szelek" nałożonych na kurtkę a twojego pasa

tak w wielkim skrócie

potem uczul go, że skoro jeździ juz lepiej od ciebie to niech czeka na boku trasy a nie na jej środku

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

dzieci - nauka jazdy -

najpeirw kup cos na uspokojenie np:validol,albo calms pomaga. Miałem watpliwa przyjemnosc uczyc (mimo ze nie jestem instruktorem) Brata mojego kolegi miał4 latka i naprawde spokojny, układny młody człowiek ostoja spokoju i posłuszeństwa, ja rowniez do takjich naleze jestem flagmatykiem:) ale nei wiem co mu odbiło na stoku, strach to raczej nie był,nie krzyczałem i do niczego go nie zmuszałem, ale dzieciak sie jakos uparł!!! zaczał byc tk irytujacy,denerwujacy i nieposłuszny.dlatego powinnas brac cos na uspokojenie jezeli chcesz uczyc dziecko szczegulnie jezeli jest to twoje dziecko!!! dlatego zgadzam sie z przedmowcami, i sadze ze powinnas dac dziecko na lekcje z instruktorem,indywidualne!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...