Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

karwing


turim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość western

karwing

z tego samego (?) cyklu, z tym że niezła beka: gość mieniący się "ekspertem" do znajomych o swoich nowiutkich Atomcach 11.12 (tak, tak, stare dzieje ;-)): "w sumie nie są złe, skręca się dość dobrze tylko że trzeba ciągle trzymać na krawędziach bo jak chciałem na krechę tak na ślizgach to są trochę niestabilne".....

reszta jest milczeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

karwing

To może będzie mały off... ale przez pewną parkę myślałem że zejdę ze śmiechu w kolejce do wyciągu. :D

Tuż obok mnie stała para (on i ona w wieku około 30lat) odstawieni w ciuchy z najnowszych kolekcji. Na nogach narty (oboje) mięciutkie nartki Fischer Sceno100. W pewnej chwili słyszę.

[on] - Zobacz kochanie... W przyszłym sezonie kupimy takie nartki jak ma ten pan. (ruch ręką wyraźnie wskazywał na moje RC4 Worldcup SC)

[ona] - Dlaczego? Przecież one są takie czarne i przez to takie smutne...

[on] - Nie o to chodzi myszko! Te nasze są po prostu za twarde. Nogi nas bolą przy skrętach. Te RC4 są słabsze... będziemy mieli raj na stoku. Zobaczysz przyjemniej się jeździ, tym bardziej, że jesteśmy początkujący.

Mam nadzieję że sprzedawca będzie mądry i nie sprzeda im tych mięciutkich RC4. Ja ze śmiechu nie byłem w stanie nic z siebie wyksztusić.

Jeśli kupią to mądry inaczej facio zafunduje kobitce i sobie "raj" nie z tej planety. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...