Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pytanie do Klostera


Staszek

Rekomendowane odpowiedzi

W poście o OZT napisałeś ża kilkakrotnie byłeś w Zell und Ziller .Czy mógłbyś coś o tym ośrodku napisać. Ja co prawda mam wykupiony apartament w Gerlos ale przecie to też Zillertal Arena . Zbieram wszystkie informacje.Subiektywne i obiektywne. Pozdrawiam Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Klostera

Staszek! Szkoda, że pytasz tylko Klostera! On nie jest chyba jedyną osobą która tam była,a pytani dotyczące ośrodków sugeruję rzucać do wszystkich. Myślę, że wiele osób korzystająca z tych stron może coś napisać! Jak chodzi o mój ulubiony śnieżny kraj Austrię to mogę troszkę napisać na temat ośrodków bo czasami tam bywam. Zaraz napiszę Ci parę słów na temat doliny Zillertal(wskocz na strony o po 22.00)bo muszę się na chwilę zerwać-obowiązki wzywają!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Klostera

Staszek! Cała dolina Zilleertal jest bardzo OK i polecam. Nie wszystkie miejscowiści są połączone z sobą wyciągami ale cały czas pracują nad tym i myślę żę w krótce tak będzie. W całej dolinie jest tyle wyciągów i tras,żę 6-7 dni to za mało żeby się tym nacieszyć. Czasami z jednej miejscowości do drugiej trzeba podjechać samochodem(albo busem). Pamiętaj o ŁAŃCUCHACH do samochodu!!! Za karnet zapłacisz 161 euro za 6 dni.Masz do dyspozycji 150 wyciągów,360km tras(około 80km niebieskich,240km czerwonych i 40 czarnych), no i w tym lodowiec (gwarantowany śnieg). Jeżeli jedziesz z rodziną(dziećmi) to jest wiele atrakcji dla maluchów. Nie pchaj się tam w czasie ferii(Niemcy,Holandia)bo jest wtedy trochę luda!!! NIE ZASTANAWIAJ SIĘ , WYBIERAJ TERMIN , PAKUJ SIĘ I JEDZ!!! Miłego wypoczynku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Klostera

Dzięki Jano. Faktycznie powinienem zwracać się z tym pytaniem do ogółu ale tak jakoś wyszło . Apartament mam już wykupiony w Gerlos ( jak pisze w poście powyżej ) od 25.01. więc jak widzisz decyzja już zapadła . Tym razem jadę sam z żonką ,no nie do końca bo prawdopodobnie jedzie z rodziną kolega.Prawdopodobnie bo nie wpłacił jeszcze zaliczki ;-(( . Na pewno nie bedę skakał po wszystkich ośrodkach ,tylko Zillertal Arena i lodowiec jeden dzień .Stąd moje pytanie . A tak na marginesie to dobrze by było aby każdy opisał nawet pokrótce ośrodki w których bywał - pomogłoby to innym. Ja to już spróbowałem zapoczątkować ( Ischgl i 3 doliny) ale jakoś to umiera śmiercią naturalną. Pozdrawiam Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Klostera

Witaj.

Sorka ze dopiero teraz odpisuję ale właśnie dotarłem przed kompa.Jano w zasadzie wszystko Ci opisał.Zillertal Arena to naprawde bardzo dobry wybór.Szkoda tylko ze bedziesz w Gerlos gdyż według mnie lepsze warunki do jazdy i fajniej jest od strony Zell.Zawsze kiedy szczytami przedostawałem się na stronę Gerlos albo dalej do Kenigslaiten(tak sie to chyba nazywa albo bardzo podobnie) to wydawało mi sie,że jest tam wiecej ludzi niz od strony Zell.Taka wycieczka to cały dzień jazdy!!!!!O stary ale Ci zazdroszcze mimo wszystko tam jest naprawdę bardzo bardzo fajnie.Polecam Ci wykupić ski-pass na całą dolinę wraz z lodowcem(Hintertux).Zawsze będziesz mógł pojechać do Myrchoffen(pewnie tak sie nie pisze ale ja sie na tym nie znam) albo do Ramsau (też jest bardzo fajnie).Zreszta w całym Zillertal jest naprawdę extra!A i jeszcze jedno w Zell jest tor saneczkowy(oświetlony wieczorem).Ski-pass na całą doliną obejmuje również kolejkę linową obsługującą tenże tor.Stary zabierz żonę na sanki a zobaczysz jaka będzie szczęśliwa!;-)Jazda jest przednia!Ja zrezygnowałem jednego dnia z nart (dziewczyny marudziły)i wybrałem sie tam w ciągu dnia.Wypożyczenie sanek to wydatek 5 Euro .Wieczorem może być dużo ludzi.Tor czynny do 23 wieczorem.Ski pass na cała dolinę wraz z lodowcem na 9 dni kosztował mnie jakies 200 euro(dokładnie nie pamiętam ale tyle płaciłem wtedy kiedy jest tam taniej tzn.od 11.01 do końca stycznia-potem chyba austryjacy i niemcy zaczynają ferie).A i pamiętaj w weekendy to zawsze 2 razy więcej ludzi niż w tygodniu.Polecam wycieczkę do Insbrucka.

Pozdrawiam Kloster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...