Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czarna Góra


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę tylko tyle: byłem widziałem i myślę jest to chyba bardzo mocno przereklamowane miejsce.

Mac

Ps. Napisałem delikatnie, bo jak bym zaczął bluzgać to mógłbym się zagalopować i cenzura mogłaby wyciąć posta. Generalnie odradzam. Sam dużo lepiej i więcej pojeździłem sobie w Bukowinie Tatrzańskiej. A poza tym popieram Misia, czyli „ludzie spierdalajmy z stąd”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Góra

Byłem od Piątku do Niedzieli.

W Piątek było trochę mniej ludzi za to w Sobotę było już naprawdę tłoczno tyle tylko że nie na trasach a przy wyciągach. Wkurzyłem się bo jest to naprawdę bardzo fajny teren i mogło by być miło. Tyle tylko że komuś musiało by się chcieć zadbać o to. Rozumiem że bardziej wydajne i mniej awaryjne wyciągi to jest potężna inwestycja ale klientów to im tam raczej nie brakuje i gdyby się wysilili na coś lepszego to na pewno byłoby ich więcej. Zwłaszcza że na trasach jest jeszcze sporo miejsca a dwie z nich praktycznie jeszcze nie istnieją (rosną tam sobie krzaczki i jakimkolwiek przygotowaniu nie może być mowy). To co mnie najbardziej rozczarowało to przygotowanie tras. Oczywiście trudno przy takich ciągłych opadach jak w ten weekend utrzymać stan idealny ale na pewno nie tłumaczy to lodu, wyłażącej ziemi, kamieni, wertepów pod trasą orczyków no i na trasach. Z tego co widziałe to mają tam trzy ratraki więc sprzętu do utrzymania tras to im raczej nie brakuje. W dolomitach podobny obszar utrzymywał jeden ratrak. Jeździł całą noc ale się wyrabiał.

W niedzielę byłem na Kamienicy. Stok króciutki ale bardzo ładnie nachylony, ludzi zdecydowanie mniej niż na Czarnej Górze (w Niedzielę były podobno jeszcze większe tłumy). Tyle tylko że przygotowanie stoku mogło by być też zdecydowanie lepsze.

Pozdrawiam Mac

Ps. A może po prostu zrobiłem błąd rozpoczynając mój powrót do narciarstwa od Dolomitów i teraz mam zbyt wysokie wymagania. Tak czy inaczej musiałem się troszkę pomęczyć zanim wyczułem jak się ruszać na deskach w takich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Góra

W ten weekend niebylam, ale w 3 poprzednie tak i az tak zle niebylo.

Tylko to krzeselko jest koszmarne, ale trasy moga byc.

Wrocilam wlasnie z Karpacza i tam to dopiero koszmar.

Jedno wielkie lodowisko, a najlepsze warunki na zamknietych trasach.

W Polsce chyba niegdzie nie da sie pojezdzic w super warunkach.

Takie nasze nieszczesne zycie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...