Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nocna jazda


tymon_tm

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w Dolomitkach można liczyć na jazde przy oświetleniu (czyli wieczorkiem)?? Szukałem wszedzie info na ten temat i ni cholery, choc tak na chłopski rozum to nie Polacy chyba wpadli na genialny pomysł szusowania po zmroku. Pytam bo nie wiem czy kupować nowe, żółte `ślipia` ili niet. A poza tym nie ma to jak jazda od 8 (rano) do 10 (wieczorem):)

pozdraviam

tymą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocna jazda

Jesli bedziesz mial odwage udac sie w slady misia to ja znam jeden oswietlony stok( dobry) w Dolomitach. Jest on w Pozza di Fassa tzw. Buffaure ( ma dlugosc 1128 m, a roznica poziomow jest 300 m ). Mozliwe ze sa jeszcze inne stoki, ale nigdy mnie specjalnie nocna jazda nie pasjonowala i nie interesowalem sie oswietlonymi stokami( jezdze po nich jak musze) mimo ze bywam w Dolomitach od ponad 25 lat. Kup zolte szkla bo moga sie przydac nie tylko w Dolomitach.

Mvh. samot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocna jazda

O ile mnie pamięć nie myli, to stok oświetlonyt w Pozza di Fassa nazywa się ALOCH, a nie Buffaure, który jest obok, a dokładniej jakieś 300 metrów dalej:))

Aloch-stoka slalomowy, oświetlony, z wyciągiem krzesełkowym. Jazda nocna od 21.30-23.00. Opłaca się wieczorkiem wyrwać!!!

Pozdro

bobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...