Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co sadzicie Maso Corto????


Oxygen

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie Maso Corto????

Hej,

Byłem z grupą znajomych od 01.12.2002 do 7.12.2002. Faktycznie w tym czasie była tez spor grupa z NTN oraz wiele innych grup. Wrazenia bardzo pozytywne. Ale mielismy szczescie bo podobno tak wysmienite warunki sniegowe na poczatku roku w MC nie sa typowe. Moja opinia bedzie wiec subiektywna tym bardziej ze bylem tam ten jedyny raz.

Hotel: mieszkalismy w Top Residence Kurz, odleglosc od wagonika ca 150m, cena łącznie ze Skipasem za 7 noclegow (skipas na 6 dni) 248 EUR. W cenie basen. Sam hotel na 2011 m npm. Standard taki sobie ale moze być. Miasteczko jak by go nie bylo, kto lubi imprezy powinien jechac do Mayerhofen lub Soelden, tu jest cicho i spokojnie lub nudno jak kto woli.

Teren niezbyt rozlegly ale na 7 dni wystarczający. Dobry dla początkujących bo łatwe trasy są łatwo dostepne tzn. nie trzeba do nich jechać po czarnych.

Są dwa nowe krzesełka i 2 nowe trasy od tego sezonu. Jest wyciąg i dwie trasy po drugiej stronie doliny. Dobre gdy lodowiec opanuje total fog. Najwyzej wieżdza krzesełko na przeciwstoku za lodowcem, aż na 3289 m npm. To fajna trasa (kilka wariantów) ale nie zawsze jest śnieg (podobno) bo ja byłem było go full. W schronisku przy połaczeniu wyciągów na lodowcu kiepski wybor jedzenia.

Generalnie miejsce godne polecenia, w marcu też są niskie ceny szczegoly na www.masocorto.com.pl.

Jeżeli latem działa tylko lodowiec to raczej nuda.

No i daleko bo od 3miasta 1500km.

Pozdr.

slasz

Ps. ew. szczegoły na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...