Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki na Pilsku ?


Skols

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc narciarze !

Pisze z pytaniem - czy istnieje możlwość pojeżdżenia na Pilsku jeszcze w tym roku? Jak się przedstawiają warunki ? Słyszałem, że jeszcze da się pojeździć, ale ile wyciągów działa i czy są jakieś znaczne przetarcia ?

Za odp. serdecznie dziekuje !

Miłych ostatnich szusów - wiosna idzie prosze Państwa !

Pzdr. Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warunki na Pilsku ?

Poszukaj w innych postach.

Wynika z nich jedno - wielkie dno.A oficjalne dane GAT są niezgodne z rzeczywistością.

Po podobnym zapytaniu do Twojego i opiniach kolegów z Forum zrezygnowałem z Pilska a poszalałem na Jaworzynie Krynickiej ( poprzedni tydzień) - warunki doskonałe,oficjalne komunikaty nie przekłamane,przygotowanie tras b.dobre - za wyjatkiem czarnego - widocznie szkoda im było ratrakować najwyższą półkę,ponizej była bajka.A i ludzi nie za wiele.Do fanu wydaje sie dobra trasa nr 2 - nowa ,w budowie - ze wzgledu na jej szrokość zwłaszcza.

Polecam szczerze.

Póżniej przeniosłem się do Zakopanego.Jeżdziłem na Nosalu.Niewiele osób i dobrze przygotowany stok.A i ceny chyba najniższe ze znanych mi - w zależności od dnia średnio 2,5 zł za wyjazd.

Po południu - wtedy najlepszy śnieg i trasy retrakowane po raz drugi - warto odpocząć na Szymoszkowej.Karnet 10 x kosztuje 60 zł.Ale warto bo przyjemność wielka.

Zatem polecam Ci wybrać jedną z tych opcji a zapewne bedziesz zadowolony.

Miłego szaleństwa.

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...