Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

skie free Wisła Soszów


Alberto

Rekomendowane odpowiedzi

fajnie że można pojeździc na Soszowie po 17 za friko, tylko jest mały problem, własciciel poskąpił w związku z tym ratraka i trasy go nie oglądały od conajmniej 2 dni, muldy, lód i zgroza

żadna przyjemnośc z takiej jazdy

w zeszłym sezonie byłem na ski free w Dolomitach Włoskich, i tam nawet dzień przed całkowitym zamknięciem ośrodka trasy były wyprasowane jak stół,

no coż, co kraj to obyczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skie free Wisła Soszów

Byłem tam miesiąc temu , a więc w sezonie rano o 9-tej i odczucia takie same. Te dwa ratraki to chyba ekspozycja . Nie wiem kto dopuszcza stok do jazdy .Kpina z narciarzy . Kpina z bezpieczeństwa . Co na to GOPR ? Chyba udziałowcy lub koledzy , jeśli tak to to źli koledzy . Mnie tam już na pewno nie zobaczą .Szkoda takiego miejsca !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

skie free Wisła Soszów

post Alberto

czasami zdarza sie im olac narciarzy jak mawia Misiu "sikiem prostym"

post drugi

wszyscy wiedza jakie w tym kraju sa chore zaleznosci pomiedzy gestorami wyciagow sponsorami i goprem - kasy w goprze jest mało - wiec jesli jakis wyciag płaci to nikt nie zamknie mu tras - a tam i tak ciagle gestor najezdza na ratownikow

a to ze za nisko ocenili przygotowanie tras (dali dobre a nei bardzo dobre)

najbardziej absurdalne sa jazdy o podawana grubosc pokrywy snieznej - gdyby usrednic dla całej gory na wszystkich trasach to wyszło by około 30 cm za to gesttor chciałby zeby podawac 400 cm (zupełnie hore)

pozdr

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ski free Wisła Soszów

byłem znowu wczoraj i niestety tylko sie wkurwiłem, muldy przypominały wielkością stodołe......, a ludzi były tłumy

szczerze mówiąc to wolałbym zapłacić te 40 zł za karnet popołudniowy i pojeździć po przygotowanym pustym stoku i a nie bawić się w slalom specjalny po muldach pomiędzy tłumami kiepsko jeżdżących ludzi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ski free Wisła Soszów

tak jak napisałem we wczesniejszym poście pojechałem na Soszów "normalnie " pojździć za pieniądze. Przyjeżdzam raniutko, trasa wyprasowana, ludzi prawie zero, poezja narciarstwa, troche zrobiło się tłoczno zaraz po skokach Małysza koło 12:30, ale o 14 znowu było pusto, i nan stop góra dół, słonce dawało niemiłośiernie, gębe mam czerwoną, o 16 wrzuciłem deski do samochodu bo nie mogłem już na nie patrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...