Staszek Napisano 18 Luty 2003 Zgłoszenie Share Napisano 18 Luty 2003 Jak czytałeś wiadomość na tamtym forum , to może się Ty załapiesz. Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Gość bobic Napisano 18 Luty 2003 Zgłoszenie Share Napisano 18 Luty 2003 Do BObica Odpada z powodu braku czasu.( Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi