Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Boże brak miejsc w Bukowinie, co się dzieje!!


foto

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w szoku, jak zwykle chciałem wyjechać na okres świeta nowy rok do gliczarowa obok bukowiny a tam niedosc ze w mojej miejscowce nie ma miejsc to caly gliczarow obdzwonilem i nigdzie juz nie ma dwoch dwojek. Jeśli znacie jakies kwatery do 35zł/os w bukowinie tat. lub w gliczarowie to dajcie znac,, dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże brak miejsc w Bukowinie, co się dzieje!!

hehehe, ludzie porezerwowali wszystkie miejsca bo wtamtym roku zima byla, no ła w tym roku zimy nima i coje gorsze nibedzie. Wiec jak masz stalowe jaja to czekaj na last minute, bo jak sie ludzie dowedza ze nie ma sniegu na swieta to wszystkie se pojada w inne gory, coto dalsze i sniegowsze ale drozsze sa oni.

pozrowiom,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Boże brak miejsc w Bukowinie, co się dzieje!!

to nie tylko w bukowinie brak miejsc, lipa jak okiem siegnie, słyszałem ze w szczyrku jest cos wolnego, ale tam sa te strajki górali wiec miejscowośc mało atrakcyjna, ja sobie odpuściłem i spróbuje w przyszłym roku nieco wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...