Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

LIVIGNO ? BYŁEŚ PODZIEL SIĘ INFORMACJAMI


sedzia

Rekomendowane odpowiedzi

LIVIGNO ? BYŁEŚ PODZIEL SIĘ INFORMACJAMI

Tunel jest ze Szwajcarii od strony St. Moritz, to skraca drogę z Polski o kilka godzin! bo inaczej musiałbyś jechać przez Bolzano, i Passo Tonale - droga jest dużo dłuższa, potwornie kręta i strasznie się ciągnie. Niestety, nie wiem, jak jest otwarty, my zawsze jechaliśmy w dzień. Wiem tylko, że może być nieprzejezdny ( a właściwie droga dojazdowa do tunelu) przy dużych opadach śniegu) Gdyby był zamknięty - to jest kanał, inna droga to min. 200 dodatkowych km.

Do Bormio jechać warto, jest kilka SUPER tras, ze zjazdowa PŚ na czele. Jest to ok. godziny jazdy przez bardzo wysoko położone przełęcze, ale droga zawsze jest świetnie utrzymana i przejezdna. W ciągu tygodnia warto nawet 2 razy tam wyskoczyć.

A bezcłówka jest rzeczywiście jedną z ostatnich w EU porządnych bezcłówek z BARDZO niskimi cenami, a nie takich "lewych" jak na lotniskach.

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIVIGNO ? BYŁEŚ PODZIEL SIĘ INFORMACJAMI

Byłem tam w kwietniu 2003 roku. Można było jedździć tylko w Livigno. Ceny w sklepach bezcłowych poraziły mnie (pozytywnie). Taniocha, że aż miło. Teraz trudno mi powiedzieć jakie ceny. Trasy są ok w Livigno - szerokie, bez przeszkód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

LIVIGNO ? BYŁEŚ PODZIEL SIĘ INFORMACJAMI

tydzień temu kupiłem w livigno dwie pary gogli (uvex kosztują tyle co u nas, briko tańsze) i majtki na gumę (tyle samo kosztowały po negocjacjach w santa caterina), tańsza to tam jest tylko gorzała...pier....lony tunel czynny od 8 do 20, w poniedziałki od 5 do 20...

pzdr

witt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...