Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pytanie do afery


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do afery

Z tego co wiem, jedyny lodowiec z wyciagami w Ameryce Pln czynny w lecie jest w Whistler-Blackcomb (na tej drugiej gorze). Nie mniej jest to malenstwo i najwieksza frajde maja freestyleowcy (sa tam chyba w tym czasie ze trzy halfpipe` itp).

natomiast pojezdzic to sie chyba zawsze da, bo tu dookola duzo lodowcow itd, gorzej z dostaniem sie tam. Zapytam sie kolei z Calgary to Ci odpowiem dokladniej

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do afery

Jacek już Ci odpowiedział - ma info z pierwszej ręki, bo siedzi w Vanc. od dłuższego czasu, heh. Ja byłem tam tylko tydzień ;). Dodam tylko, że ten lodowiec w Whistler latem jest czynny tylko w weekendy o ile się orientuję. I z tego co wiem jest to jedyny ośrodek "całoroczny" w Am. Pn. Oczywiście zawsze możesz wynająć helikopter i polecieć gdzie oczy poniosą. Natomiast jak chcesz za ocean udac sie na narty, to przyponę Ci, że "naszym" latem zima jest np. w Chile - a wspaniałe ośrodki w Portillo i Valle Nevado wiele nie ustepują alpejskim. Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...