Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Co sadzicie o Bormio w lutym ??


meme

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

Co sadzicie o Bormio w lutym ??

Byłem 2 lata temu w Bormio z Winterfun`em. Ogólnie polecam. Cały region tworzą 4 miejscowości -Bormio, Livigno, Santa Caterina i Isollaccia. W mojej opinii najmniejsze wrażenie robi Bormio.Byliśmy tam co prawda w III dekadzie marca i zjazd do samego parkingu w Bormio był już niemożliwy. Znakomita natomiast jazda w Livigno (ok.25-30km od Bormio)+ strefa wolnocłowa (tanio!!!!). Bardzo polecam wspaniałe trasy w najstarszym ośrodku regionu - Isollacii- wspaniale przygotowane trasy przy pustych stokach. Bardzo dobra organizacja - świetni instruktorzy Rafał, łukasz i Bobic - dużo nauczysz się przy nich w zakersie carvingu. Osobiście wybieram się z nimi (Winterfun`em) do Cervinii na przełomie marca i kwietnia. Chyba jednak z powodów praktycznych zrezygnuję z jazdy autokarem na rzecz własnnego autka. Wiecej tel. 601660416. Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o Bormio w lutym ??

Witaj Marku :)

Ja niestety w tym sezonie nie pojade z Winterfunem. Jade natomiast z naszym Fischer Demo Teamem do Maso Corto na poczatku kwietnia.

Zajawke masz z lewej strony strony.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...