Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

*** SPRZEDAM ATOMIC 10.11 FREE ZONE ***


xnoowee

Rekomendowane odpowiedzi

Dziendoberek !!!

GORĄCO POLECAM :-)))))))))))

Długość 170 cm. Wiązania Xentrix 412. Doskonała narta funowa, świetnie trzyma na krawędzach bo jest twarda (twardość "10"). Dbam o nią cały czas, regenaracja ślizgu, zrobiona struktura, krawędzi jest sporo, bo jedynie je przyostrzałem i ściągałem drut. Po każdym sezonie były zalewane parafiną, więc ślizg nie jest utleniony. Sprężyny wiązań również odkręcałem i smarowałem więc dziłałąją bez zarzutu. Ogółem dam o nią profesjonalnie.

Jeśli chodzi o moje osobiste odczucia, to jest to narta instruktorska - bardzo uniwersalna. Latam na niej fun carving + body bezproblemowo !!! Idealnie trzyma w dłuższym skręcie. Nie boi się również dynamiki. W metrowym puchu również nieprzeciętnie (z resztą przecież to szeraoka łopata jak cholera). Jeśli ktoś chce prześlę fotkę.

Aha, cena - 1000 zł z wiązaniami naturalnie.

Kto zainteresowany kupnem podaje e-maila: xnoowee@wp.pl

..:: SKI TO DIE ..::

Pozdroovka wszystkim skiersom :-))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

*** SPRZEDAM ATOMIC 10.11 FREE ZONE ***

u mnie prawei dokładnie jak wyzej tylko moja oferta jest krótsza - A 10.11 długosc 150 cm :-)

ja pozwoliłęm sobie podpiac sie pod posta powyzeja ale w dobrej intencji - aby wybór był wiekszy :-)

mail axelcarver@box43.pl

pozdrawiam

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

*** SPRZEDAM ATOMIC 10.11 FREE ZONE no problem

tak sobie to postatnio przemysliwałem - kurcze w zasadzie nie ma substytutu dla tej narty - bo jakos nie trafiłem jeszcze na drugiego tak twardego funa

niemniej zamiaruje sie na radarka 155 cm year 2004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...