Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ludzie...Śnieg pada !!!!!!!


jesku

Rekomendowane odpowiedzi

Szybciutko mówcie gdzie mozna jeszcze poszaleć.

Odstawiłem deski juz do komórki a tu taaakaaa niespodziewajka.

Podobno Jaworzyna zamkneła gondolę - głóptole !!!!!!!!!!!!!!!!

Czekam na Wasze sugestie - trzeba brać urlop jak najprędzej i......

w góry miły bracie ...............

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...Śnieg pada !!!!!!!

W piatek mnie na pewno nie będzie. Jak mi sie uda wykrecic z targów turytycznych w Krakowie to bede w sobote i w niedziele.

A ty do kiedy bedziesz?

Pozdrawiam justyna

PS: Zapytaj o justynę ze szkołki w dyzurce GOPRU albo szukaj na stoku biało-niebiesko-żółtej kurtki z napisem szkoła narciarska wierchomla albo czerwono czarnej kurtki z napisem Lawina Wierchomla.

A z reszta przecie zmnie nie trudno rozpoznac przeciez ja nie umie jedzic wiec jak zobzcys zdziewczyne ledwo trzymającą sie na nartach to to bede JA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...Śnieg pada !!!!!!!

Będę również w sobotę.

Mój kolega - Sławek - szuka kogoś kto mógłby trochę popsuć jego umiejętności - zatem we dwoje dołożymy mu trochę.(Obiad stawiasz Ty Sławku - oczywiście).

Do zobaczenia w sobotę.

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Ludzie...Śnieg pada !!!!!!!

ti adzis jeszce załapałem ze wszyscy co umieja jezdzic i maja patent na wszystko wyniosa sie akurat dzis najdalej jutro na jak to sie nazywa - swieto instruktorow czy jakos tak :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Ludzie...Śnieg pada !!!!!!!

kolejka sie robi jak w dobrych czasach realnego socjalizmu :-)

niestety w ten łykend jezeli w ogole tpo pojade na dyzur(heh wszystkich zaskoczyło przedłuzenie sezonu - grafik sie nam skonczył:-)) soszów stozek lub cienków w wisle

Pozdrawiam Serdecznie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...Śnieg pada !!!!!!!

Do swiat, tzn ze swietami wlacznie mam nadzieje? Bo szukam czegos na wielki czwartek i zastanawiam sie gdzie pojechac... Pozatym jesli chodzi o informacje o warunkach, to czy podawane tu na skionline sa wiarygodne? [jestem nowym uzytkownikiem takze pardon za niewiedze :) ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...Śnieg pada !!!!!!!

Wielokrotnie skorzystałem z pomocy na tym forum.Jestem przekonany że jedynie tutaj można dowiedzieć sie prawdy - szczególnie o stanie przygotowania danego stoku.Ludzie z tego forum nie mają żadnego interesu w tym aby kogoś na siłę ciągnąć na stok podajac fałszywe dane np ; o stanie tras zjazdowych.

Zatem Twój wybór .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Ludzie...Śnieg pada !!!!!!!

nio to oki - zapraszam na Narty do Wisły

polecam dwa ośrodki Stożek i Soszów

podglady stoków na stronach:

Stożek http://www.stozek.narty.pl/

Soszów http://www.soszow.pl/

uwaga - niektore zdjecia na podgladzie ze Soszowa najczesciej sa przekłamane ale ogólnie warunki sa niezłe a nawet bardzo dobre w nasniezanej czesci trasy

pozdr

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...