Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wielka prośba


Blade17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem bardzo okazyjnie narty Volkl P60 slalom carver. Ogólnie stan nart jest dobry. Szata graficzna jest troszke porysowana ale to w niczym nie przeszkadza Największym mankamentem jest brak tych szczytówek na końcu. Jak fachowo nazywają się te szczytówki>> (chodzi o te plastikowe nakładki na przód nart) Czy jest możliwośc dokupienia ich gdzieś?? Czy ich brak przeszkadza w czymś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna nie maiłem racji: kolega Blade17 nie miał podejżewanych przezemnie intencji. Niepozostaje mi nic innego jak przeprosić Blade17, a jednocześnie powitać serdecznie na forum.

Pragnę jeszcze zachęcić nowego forumowicza do naniesienia szerszych informaci o sobie w profilu, wielokrotnie jest to bardzo pomocne w udzielaniu odpowiedzi.

jeszcze raz pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

groźna mina:>? dla mnie to byłby potulny jak baranek gdyby nie SC w ręku :-)

A tak apropo to widziałme raz goscia jeździł na atomicach, nie pamiętam jakie może ktoś podpowie ( takie agresory dla fanów ostrego fancarvingu zielony ciemny kolor jakieś agresywne wzory, cholernie szerokie z przodu - potem wszyscy zaczeli jeździć na slalomkach) to było w Gliczarowie "U Steni" chłopak pracował przy wyciągu chyba syn właścicieli czy coś takiego. Nie miał czubków, narty wygladały komicznie ale jak rozstawił tyki i zaczął jeździc slalom to szczęke zbierałem ze świeżego śniegu. Czyli- brak nakładek nie koniecznie przeszkadza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna nie maiłem racji: kolega Blade17 nie miał podejżewanych przezemnie intencji. Niepozostaje mi nic innego jak przeprosić Blade17, a jednocześnie powitać serdecznie na forum.

Pragnę jeszcze zachęcić nowego forumowicza do naniesienia szerszych informaci o sobie w profilu, wielokrotnie jest to bardzo pomocne w udzielaniu odpowiedzi.

jeszcze raz pozdrawiam sławek

Nie ma za co przepraszać. To jest mój pierwszy temat i rzeczywiście nie pomyślałem dawając link do tego komisu.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi, jutro pójde do sklepu i popytam. Jeżeli nie dostane na miejscu to nie bede kupował tych nakładek. A tak wogóle to co powiecie na temat tych nart co kupiłem. Da sie wogóle na nich jeździć??:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te atomici to były Free Zone (widaiałem wczoraj na giełdzie)

A P60 - to dore deski zdecydowanie da się pojeździć tylko pamiętaj to nie jest narta do wszystkiego to slalomka więc może sobie czasem pomyszkować:-)

Sorki mógłbyś napisać trochę jaśniej bo nie za bardzo zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to że narta slalomowa to narta szeroka z przodu, szeroka z tyłu i wąska pod butem. Taka konstrukcja powoduje że nie będzie nartą stabilna przy jeździe na wprost z większymi prędkościami to nazwałem myszkowaniem.

Narta stworzona do jazdy na krawędzi bardzo sztywna poprzecznie elastyczna (w miarę rozsądku) wzdłużnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...