Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szkoda, że sezon się właściwie skończył :(


narciarka

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie po długich rozmyślaniach, po przeglądnięciu wielu testów i opinii, a przede wszystkim po uzbieraniu kasy, kupiłam sobie 9.12 no i chyba je sobie podpisze ;) niemniej jestem niesamowicie z nich zadowolona.

Serdecznie pozdrawiam Bobica, bo to on jako pierwszy mi je polecił, choć może powinnam go pozdrowić po powrocie z chrzcin.... a tu na chrzciny się nie zapowiada, śnieg topnieje, ale mam nadzieję że jeszcze się uda :))

Wielkie dzięki wszystkim doradzaczom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sezon się właściwie skończył :(

Dzięki wielkie.

Na wyjeździe do Bormio, też paru osobom poleciłem te nartki, i już mamy postsanowione, że w przyszłym roku każdy MUSOWO nartki podpisuje, bo tyle będzie par hihihi

Ale nartka naprawdę rewelacyjna.

Też chcę kupić SL9 na sezon 2003/2004.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sezon się właściwie skończył :(

jak jeździłem cały ten sezon na Viperach STX to czułem się jak samotny jeździeć, przez cały sezon nie spotkałem nikogo na tych nartkach, od 2 tygodni jetem szczęśliwym posiadaczem 9s i chyba je idąc wszym przykładem podpisze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

Szkoda, że sezon się właściwie skończył :(

no bo kurden 2 razy jedziłem na 9.12 i jakos ttak mi sienie podobało - znaczy niby atomic i powinno byc oki ale wydaje mnie sie e sa bardziej mietkie od moich juz i tak wyklepanych 10.11 - ale moze mi sie wydaje.... po prostu takie jakbys zamiast TD miał zwykłęgo diesla - sotatnio jezdziłem land cruser z prawie 5 litrowymn silniekiem bez turbiichy - mocne jak traktor a miłowate jak maluch - powiedzcie sami jak to te 9.1 2- jak wrazenia ??

natomiast jak pozyczyłęm 11.12 to poczułem znow te taka szybkosc gibkosc i sprezystosc którą lubie w Atomolach :-)

no chyba ze na 2004 bedzie lepiej ...

powiem wam ze po wrazeniach z nartek tak doskonałych jak 10.11 to trudno sobie cos przypasowac - poza tym jak sie do czegos przywyczai to tez tak jakos inaczej .......

po prostu ciezka sprawa - napalałem sie na radarka ale - no na prawde bedzie trudno :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sezon się właściwie skończył :(

Racja - sezon trwa. Jak dla mnie to jeszcze 1,5 miesiaca. Dla fanatykow 9.12 polecam wyprobowanie Stökli Laser SC . Uwaga ! Ryzyko ze juz do 9.12 nie wrocicie( ja juz tego nie zrobilem). Msv samot

Ps. To wlasciwie powinno byc pod rubryka sprzet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sezon się właściwie skończył :(

Czlowieku, taki zapieprz mialem, ze przez trzy czy cztery tygodnie nie bylem na nartach.

Teraz wlasnie poworcilem z pieciodniowego wyjazdu do Whistler - zdawalem egzaminy na kanadyjskiego instruktora. Lampa byla niesamowita, sniezek wiosenny, a ostatniego dnia nawet troche dosypalo.

Czekam na 160-18.05, wtedy w Whistler bedzie sie odbywac czesc dyscyplin zimowych X-Games (narciarstwo i snowboard, napewno halfpipe i inne freestylowe sprawy, nie wiem czy freeride tez). Mam nadzieje, ze uda mi sie to obejrzec.

Pozdrowka

J.

PS: CO to znaczy muzin interski? - Firme zmieniles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sezon się właściwie skończył :(

czesc Jacek!

to widze ze kariera cie na maxa pochlonela...:))))) tak trzymac!!! jak bedziesz na tych zawodach to podpatruj moze cos sie nauczymy nowego :))) ja wlasnie wrocilem z rydzykiem z Zakopca ( ostatnie slizgi ) bylo nawet calkiem calkiem i sloneczko nawet dopisalo ( tylko jeden dzien padalo) ogolnie oki!!! kiedy bedziesz w Polsce??? pozdrawiam-muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sezon się właściwie skończył :(

Moze w sierpniu, na pewno w grudniu. Tutaj musze skonczyc jeden projekt i intensywnie jezdze do 6 czerwca, potem moze ze dwa razy wyskocze na lodowiec, ale to malenstwo i tylko trzy godziny jazdy (przed poludniem zrezerwowany dla obozow freestylowych/zawodniczych). Zakupilem juz sunblocker, unikam promotora wiec jakos powiniennem przetrwac...

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...