Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

PS Val d'Isere


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość to ja
Jestem w szoku ; O Zająć drugie miejsce na plecach i bez jednej narty? Szok szok szok ; O

Na plecach można jedynie cztrzecie zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość to ja
Widzieliście jak zakończyła zjazd Lara Gut ?

Nieźle, do tej pory nie wiedziałem czegoś takiego, by na plecach na jednej narcie przejechać linię mety i przegrać tylko o 0,01 sek.

RESPECT !

Miler, wengen. -1.47, tylko z dwoma nartami przy kulasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plecach można jedynie czwarte zająć.

Nie jedynie, i nie czwarte tylko trzecie, takze pudlo zaliczone.

I pozniej tym lepsze warunki byly, i Tina z 47 numerem startowym zrobila kolezankom KUKU :)

Tak jak wiekszosc pewnie juz tego nie widzialem, myslac ze jest juz po transmisji i po zawodach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość to ja
Nie jedynie, i nie czwarte tylko trzecie, takze pudlo zaliczone.

I pozniej tym lepsze warunki byly, i Tina z 47 numerem startowym zrobila kolezankom KUKU :)

Tak jak wiekszosc pewnie juz tego nie widzialem, myslac ze jest juz po transmisji i po zawodach

no przeca pisze że trzecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dupa. Wstałam w środku nocy (bo wstawanie w weekend o 10:45 to jest środek nocy) a tu pogoda se jajka robi. Wy sobie popatrzyliście na moment "tuz przed startem" Vonn a ja na facetów nie :mad:

Vonn szkoda baaardzo, bo laska umie wychodzic z trudnych sytuacji jak żadna inna... Dobra jest.

Młoda blondi to jakiś fenomen :) Zobaczymy jak jutro sobie poradzi ale zapowiada się na odkrycie roku ('91 to doby czas na starty w profesjonalnej kadrze).

Niestety biatlonu juz nie moglam ogladać bo na trening pędzilam ale Maze nieźle laski wyrolowała:D

Jutro wstajemy na 10:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość to ja
wie ktoś, jak to jutro jest zaplanowane - będzie powtórzony zjazd, czy zjazd do kombinacji i o której godzinie?

Podaję za Eurosportem: 10.30 zjazd do kombinacji

12.00 sg bab

14.00 slalom chłopów komb.

Wariant inny, o którym nie piszą, to biatlon od 8 do 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowili ze dzisiejszy DH jest po prostu odwolany a nie przełozony. Jutro ponoc ma sie zacząć s-komb od slalomu a potem ma byc DH o ile w ogole...

:D to na DH Didier bedzie potrójnie zmobilizowany jak dojedzie slalom wogóle :D jesli rzeczywiście bedzie odwrócona kolejność konkurencji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość to ja
ooo ale psikus :D wyłączyłem tv wyszedłem z domu wracam a tu sie zwycięzca zmienił :) kolejna porażka eurosportu... niestety nie można było obejżeć zwyciężczyni bo transmisji już nie było ;(

Tym razem eurosport przerwał biatlon i puścił przejazd Mazowej z odtworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy:

trasa krótsza o ok. 850 metrów od zjazdu,

pogoda super.

Kurdziel mówi, że dzisiaj się mała kulka rozstrzyga... zobaczymy kto?

No k..... mać! zabrali pół przejazdu Bode reklamami!!!

Kolejność po zjeździe:

1. Miller

2. Defago

3 Guay

Slalom o 14 tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Gut pojechała wysmienicie, no moze prawie wysmienicie, bo prowadzila caly zjazd, a w koncowece gdzies stracila pol sekundy zajmujac na razie 5. miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...