Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ski expert ???


Rekomendowane odpowiedzi

ode mnie big plus za nokaut snowboardzisty, niebezpieczne miejsca ogrodzone siatkami tosz kur*** takich siatek to ja jeszzcze nie widzialem:d przecież to siateczka jak na zakupy:D no ale ja tam nie bylem niech ktoś obejży ten film i powie czy tak naprawde jest:) bo z filmu wygląda ciekawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam byłem na początku lutego na zawodach, wg mnie film troche przesłodzony, trasy super ale ilość osob na nich :eek: miejsca było sporo ale tylko na polankach za to na dole w kolejce było go dużo mniej a kolejki w porywach do pół h stania :( sniegu nigdzie nie było - przyjeżdżamy a tam biało wiec wrazenie pierwsze było super z tymi siatkami zapoznał sie kolega dokładnie z tymi co sa przy lasku obok snowparku, ale on stał obok nich i stracił równowage i w nie wpadł a siatki poszły... razem z tymi pręcikami a co by było gdyby ktos w nie wpadł na speedzie? są bo są zeby sie nikt nie czepiał. A no i za ceny wg mnie powinni dostać 2 pkt ;) nestea, filecik frytki, ciacho - 25 zł :o cieńko wg mnie a karnety też nienajtansze ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi najbardziej podobał sie wykład o nartach:D

A Wierchomla jak by były pełne warunki śniegowe to jest I liga u nas w kraju.

Niestety gastorą Wierchomli daleko do zapału w naśnieżaniu jaki znamy z Białki ograniczają się do niezbędnego mniimum.

Krzesło to słowacka TatraPoma czyli wolne:mad:

I te wszech obecne schody wszędzie gdzie się chcemy dostać trza styrmać schodami niestety nie ruchomymi.

Ten stok dla dzieci to też nie jest taki super bo jak mamusia tam sama z pociechą zostanie to są skazane same na siebie bo ten stok jest zupełnie na uboczu.

Jako lokum mają super domki drewniane nazywają je alpejskie: do domków nie da się podjechać niczym innym tylko skuterem i trzeba mieć dużą siłę persfazji żeby kolesia co nim jeździć namówić żeby tam bagaze wywiuzł bo jak nie to czeka nas 140 schodów z walizami:eek:, a nie ma szans na oficjalny komercyjny wywóż bagaży skuterem do domków:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam byłem na początku lutego na zawodach, wg mnie film troche przesłodzony, trasy super ale ilość osob na nich :eek: miejsca było sporo ale tylko na polankach za to na dole w kolejce było go dużo mniej a kolejki w porywach do pół h stania :( sniegu nigdzie nie było - przyjeżdżamy a tam biało wiec wrazenie pierwsze było super z tymi siatkami zapoznał sie kolega dokładnie z tymi co sa przy lasku obok snowparku, ale on stał obok nich i stracił równowage i w nie wpadł a siatki poszły... razem z tymi pręcikami a co by było gdyby ktos w nie wpadł na speedzie? są bo są zeby sie nikt nie czepiał. A no i za ceny wg mnie powinni dostać 2 pkt ;) nestea, filecik frytki, ciacho - 25 zł :o cieńko wg mnie a karnety też nienajtansze ;/

i sprawdziło sie to co powiedziałem w necie to nawet szambo będzie jak perfumeria:d, a te 25zł :o za tyle w sphinxie idzie naprawde nieźle pojeść, za te siatki to im powinni wpier*** jakąs kare bo tak jak Hom mowi pojedziesz szybciej i pocałujesz sosenke czy co tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi najbardziej podobał sie wykład o nartach:D

Prowadzący ten filmik to Tomasz Osuchowski - ma chyba najlepszy serwis narciarski w Zakopcu przy rondzie. Nie mogłem odsłuchać tego, co mówi na filmie, ale podczas krótkich rozmów w serwisie o nartach, wszystko było OK.

Poza tym jest autorem książek o trekkingu, ratownikiem TOPR, dodatkowo przedstawicielem Montany na Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...