Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie w ten weekend?


chmielu_w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie do Wszystkich bardziej i mniej doświadczonych aktywnych narciarzy; gdzie na terenie Polski warto się wybrać na narty w ten weekend (14,15,16 marca). Moje umiejętności są raczej średnio-zaawansowane więc nie chciałbym ryzykować na takich stokach jak Kasprowy (podobno jest dosyć trudny). Bez problemu radzę sobie na Jaworzynie Krynickiej (to chyba mój dotychczasowy najtrudnieszy stok) i chciałbym mniej więcej w takich klimatach trudności poszosować. Jednak na stronie Krynicy piszą, że warunki na stoku trudne. Czy Krynica (Jaworzyna, Słotwiny itp) wogóle wchodzi jeszcze w grę, tzn. da się tam po tych roztopach pojeździć czy będzie to raczej męczarnia?. A jeśli nie to może Zakopane (lub jeszcze gdzie indziej)? tylko, że nie znam żadnych stoków poza Krynicą i wszystkim co jest od niej na wschód naszego kraju.

Dlatego proszę o pomoc i jakieś rady gdzie się mogę udać w ten weekend i miejmy nadzieję być później zadowolonym.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd jesteś ale na pilsku podobno jeszcze panują dobre warunki .wisła ,szczyrk odpada .Może być jeszcz wielka racza i orava leśna na slowacj .ja nie wiem czy nie wyskocze na mosty jablonkova do czech z k-ce 1h jazdy autkiem na necie mają warunki opisane jako bardzo dobre i ceny jak po sezonie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie zgadzam się z Fanatykiem. Kasprowy wcale nie jest taki trudny, na pewno sobie poradzisz. I napisz, jak się udał weekend.

Właściwie mógłbyś się też wybrać na Słowację, np. Rohacze powinny być dla Ciebie przyjemne (dużo opisów w "Stacje narciarskie/Słowacja), nie są wiele dalej. Albo Strbskie, tam też trzyma się zwykle dobry śnieg. (Podaję te stacje, do których chyba najbliżej, jeszcze bliżej do Bachledowej Doliny, której nie znam z autopsji, ale doświadczeni koledzy, jak Mysiauek, piszą o niej bardzo dobrze). Z noclegami nie ma tam większych problemów, niż w Zako. Sprawdź sobie warunki na holidayinfo.sk, temperatury OK, trochę ludzi, ale na Kasprowym też nie będzie w weekend pusto.

Pozdrawiam

Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...