Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

różnice Fischer WC SC a SL (głównie do bobica)


nexcom

Rekomendowane odpowiedzi

hej, zadam pytanie tutaj nie na PW bo może komuś sie też przyda.

a wiec :

główne różnice w "wykonaniu" (!) WC SC a WC SL (krawędzie itp , i czy jest różnica w twardości)

i najważniejsze bo nie wiem czy dobrze myślę > :confused:

w SL nie widzę flowflexa tylko jakąś już sztywna płytę czy do tej płyty mogę dołożyć kolejną ? staram sie głównie funować i obecnie w RX FIRE troche brakuje mi wysokości pod butem - poprawcie mnie jeśli taka zmiana nie ma sensu? co o tym sądzicie SL+ dodatkowa płyta to dobry kierunek zmiany?

dzieki za info pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jezdziłem na najnowszej komórze Fischera jezdziłem na WC SL 05/06 ta jaskrawa no i róznica miedzy moim WC SC 05/06 na którym wtedy smigałem była bardzo duża Komórka była dużo twardsza ja musiałem nad nią skakać żeby skręcała wsumie to ważyłem wtedy z 58 kg wiec nie dziwne :D ale do obecnego sezonu Fischer pozmieniał w WC SC naprawde wiele i jest w budowie bardzo zbliżona do SLki ale konkretów nie znam - bobik bedzie tu potrzebny ;) a co do podnoszenia komóry to w upadłym CPP było to powszechne zjawisko wiec kierunek chyba okej! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z tego co pamietam, to w SL (komorce) nie bylo Frequency Tuning.

Jest zamontowana plyta World Cup, a nie Flowflex, tak jak w SC.

Obecnie SC jest bardzo podobna do SL, lecz twardosc jest stala. Dokladnie nie wiem jaka.

Tak jak kiedys napisalem, zamawiajac SL, mozesz sobie zamowic odpowiednio twarda/miekka narte.

Dodatkowo w SL mozesz zamowic sobie "wersje wyposazenia" ;) S- service lub T-tuning. Wersja T ma dziury w dziobach.

No to chyba tyle.

Co do krawedzi to nie wiem jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zamontowana plyta World Cup, a nie Flowflex, tak jak w SC.

no tak SC ma FLOWFLEX wiec dodatkowa płyta odpada,

tylko pytanie czy to "cos" na SL (płyta worldcup) umozliwia dodanie kolejnej płyty "na nią" ?

bo nie widze wiekszego sensu kupowania WC SC i demontowania FLOWLEXa by dodac znowu inna plyte i jezeli w SL też by trzeba było ją zdemontować to troche bezsensu brać sie za to od tej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...