Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Plomby....


Coffy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do doświadczonych narciarzy, którzy jeżdżą fun i skręt tak zwany alfa 360st. nie jest dla nich niczym specjalnym......wiec...czy to prawda, że zdaża sie, iż narciazom w tym skręcie wypadaja plomby z zębów??jest coś takiego jak u pilotów myśliwców, że funowcy też musza miec idealnie zdrowe żeby jeździć extermalnie, gdyż przeciażenia są olbrzymie...?? pytam, bo chcialbym kiedyś spróbowac tak pojechac, ale sie trochę boję, bo mam jedna plombę.......a za dentystami nie przepadam!! pozdrawiam wszystkich narciarzy ze zdrowymi zebami ...oraz wszystkich wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plomby....

to już wiem dlaczego mam takie zaorane ślizgi ...przez te wypadające plomby wszystkim funiakom!!!! :))) postawić na szczycie Asię Brodzik niech sprawdza ząbki na 7 i jazda...!!! :))) całe szczęście że nie jeżdzę fun bo mój dentysta popełniłby samobójstwo....pozdrowionka dla wszystkich szalonych funiaków a w szczególności spydera który przez taką ostra jazdę z każdym sezonem traci coraz bardziej wzrok i już na codzień uzalezniony jest od okularów!!!!! :)))))

muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...