Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chamonix & Val Thorens


Pitter

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o Szwajcarie to tylko koszt winiety. Za Genevą autostrady są już płatne za odcinki i tak:

Odcinek Geneva-Chamonix ok 5 Euro i to wszystko

Odcinek Geneva - Albertville (kierunek Val Thorens):

Geneva-Annency ok 4 Euro i dalej darmoszka jeśli zjedziesz z autostrady na drogę D1508 do Albertville POLECAM bo bliżej i b.dobra droga no i oczywiście bezpłatna. Dalej przez Moutiers do Val też darmo.

Po trasie nie masz płatnych tuneli, mostów i przełęczy. Chyba, że wybierzesz wariant przez Włochy wtedy tunele płatne, więc nie polecam. Przez Szwajcarów łatwiej i taniej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Grenoble pytanie do specjalistów

Pewna linia lotnicza na początku grudnia oferuje loty do Grenoble za 10 funtów . Nigdy nie byłem w Grenoble i mam pytanie. Czy z lotniska w Grenoble zawiezie mnie jakiś bus gdzieś na narty czy do franków czy do szwajców jest to obojętne byle za normalną kasę ( do 2o euro) . Z góry dziękuję za odpowiedz. Magres:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna linia lotnicza na początku grudnia oferuje loty do Grenoble za 10 funtów . Nigdy nie byłem w Grenoble i mam pytanie. Czy z lotniska w Grenoble zawiezie mnie jakiś bus gdzieś na narty czy do franków czy do szwajców jest to obojętne byle za normalną kasę ( do 2o euro) . Z góry dziękuję za odpowiedz. Magres:confused:

pół żartem pół serio to podziwiam Cię jeśli chcesz zawierzyć liniom za 10 euro..

albo tam nie ma dachu i jest pilotka gratis, albo to jakaś ściema lub pomyłka.

Słyszałem ze transfer można już od 40 euro połapać. Po 50 oferuje Polski łącznik na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pół żartem pół serio to podziwiam Cię jeśli chcesz zawierzyć liniom za 10 euro..

albo tam nie ma dachu i jest pilotka gratis, albo to jakaś ściema lub pomyłka.

Słyszałem ze transfer można już od 40 euro połapać. Po 50 oferuje Polski łącznik na miejscu.

Ceny są bardzo różne i dochodzą nawet do 100 E jeśli chcesz dojechać do bardziej oddalonych stacji. Idealnym rozwiązaniem jeśli jest Was min. 3-4 os jest wynajęcie auta na lotnisku. Jeśli chodzi o transfery z lotniska tu masz info:

http://www.grenoble-airport.com/rubrique.php3?id_rubrique=88

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://book.wizzair.com/default.asp?slid=clear&language=PL

Warszawa - Grenoble, latają całą zimę, rezerwujcie szybko bo zdrożeje, pozdrawiam Janusz

sprawdziłem, 200 euro tam i powrót, do tego opłaty lotniskowe i transfer. Powinno się w 350 euro zamknąć. Słowo "tani" nie jest tu akurat adekwatne i jak jeszcze porównam to do tych "10 euro" co pisał poprzednik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...