Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakie narty??


gerard1992

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scatman_wawa

Moja propozycja to wypożyczalnia. Jak już trochę pojeździsz i będziesz wiedział co chcesz na nartach robić (czy ma to być jazda po małym promieniu, czy może skręt gigantowy bardziej Cię będzie kręcił) to dopiero wtedy kup sobie narty. Teraz szkoda kasy na kupno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa i zalecam tez od czasu do czasu studiowanie slownika ortograficznego ! (chyba, ze masz jakies usprawiedliwienie)

Bobic nie fair :cool: przynajmniej jako moderator

Ja zalecalbym zwiekszenie kwoty o cokolwiek - duzo wieksze mozliwosci + szanse na bardziej przyzwoita / niej wyjechana deche

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz (niestey) ? Odpowiadam.

Jezeli mowimy o SB (tylko sie Drogi nie wsciekaj bo mowimy nie o Tobie tylko o temacie i nie ja Ciebie wywolalem "do odpowiedzi") to nie "jedynym" ale "Az" !!!

Po kolejne w Twojej klasyfikacji widzisz w tym wzgledzie jakies specjalne taryfikacje dla SB oraz reszty spoleczenstwa ?? (nadal nie pije do Slawka tylko do Bobica);

Po kolejne nie tylko SB ale cala masa reszty grona (ze mna wlacznie) wali rozne byki czy to z niefrasobliwosci, nieznajomosci, czy tez z prostej omylkowej klikaniowej i wyborowej klawiatury - i nie ma z tym bolu.

Facet pisze 2 posta a Ty mu wywalasz Wyzszosc z gramatyka ogolnoposka ?? Rewelacyjne przywitanie.

Nie sadze aby ortografia rodzima miala wyzszosc nad - co wiecej dla mnie jest ponizej skladni, gramatyki oraz sensu znaczeniowego wyrazanych kwestii.

Dlaczego nie anlizujesz - korygujesz tych kwestii ???

Powiem wiecej - poprawienie komukolwiek takiego ort. w poscie uwazam - bardzo delikatnie mowiac, BARDZO - za wielki nietakt, dodatkowe publiczne wytkniecie, a fe :mad:

Chyba wystarczy

p.s. cyt. "chyba ze masz jakies usprawiedliwienie..."

p.s.2 - ostatnio Bugi dostal "ponizej poziomu" za przywitanie nowego - oczywiscie ze insza inszosc ale jednak uwazam, ze "nawzajem" - mozna to bylo zalatwic 10 razy "zgrabniej"

Edytowane przez juice
refleksja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, wiesz co to jest dysleksja ?

Sa osoby, ktore po prostu nie umieja pisac poprawnie orotgrficznie.

Nie bede sie rozpisywal wiecej - jestes inteligentny, to sie domyslisz.

Skionline nie jest jedynym forum, na ktorym pisze, a wierz mi, ze na KAZDYM forum lub na wiekszosci szanujacych sie - zasady ortogtafii sa ponad wszystko.

Pomaga to miedzy innymi w wyszukiwaniu pozniej informacji.

A nie ma nic gorszego, czytajac posty, jak bledy ortograficzne.

to jest moje zdanie.

Mowisz cos o przywitaniu - czy Ty przywitales jakos kolege ?

Nie, od razu najechales na mnie, bo SMIALEM mu zwrocic uwage dot. zasad ortografii.

To tyle, wiecej dyskutowac na ten temat nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

Robert - generalnie to duze OK ! (juz bez rozwodzenia sie).

Tylko jedno male ale - rowne zasady wobec wszystkich.

p.s. Tak wiem co to dyslekcja, lacznie z ta "teoria", ze jest wymyslonym usprawiedliwieniem dla tych ktorzy nie chca sie nauczyc ortografii :)

p.s. proponuje wyciac cala dyskusje ortograficzna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...