Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rossi 8s - narty dla mnie??


amberka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem. Otóż mam rossignole r8s, 165 cm. Mam je przypadkiem - są wygraną w konkursie.

Na początku chciałam je sprzedać jednak teraz się waham. Czy to narta dla mnie? Jeśli chodzi o mój poziom umiejętności myślę, że jest nieźle. Lubię jazdę dynamiczną, raczej średnie skręty.

Nie wiem czy zostawić sobie te narty, czy wymienić na inne. Czy długość 165cm przy moim wzroście 175cm to dużo?

Z góry dziekuję za wszelkie rady :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim gratuluje, hehe ja w życiu nic nie wygrałem a jak bym wygrał 8s`ki to już w ogóle poezja ;)

Narty ogólnie bardzo fajne, moim zdaniem dla dobrze jeżdżącej kobiety świetne. Myślę że mogą być troche przydługie ale jak znam życie ile ludzi tyle opini. Spadnie śnieg, weź swój nowy nabytek i leć w góry a sama sobie odpowiesz na pytanie :) Moim zdaniem powinno być ok ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadnie śnieg, weź swój nowy nabytek i leć w góry a sama sobie odpowiesz na pytanie :) Moim zdaniem powinno być ok ..

Wtedy już cena spadnie i nie będzie to opłacalne żeby sprzedawać.

Fajnie jakbyś mogła określić swoje umiejętności w skali 1-10 i wagę (wiem że oto się nie pyta ale to wyjątkowa sytuacja :D). Jak napisał Machu, 8S to bardzo fajna narta i jest dedykowana osobom dobrze jeżdzącym. Przy długości 165 może Ci być trochę trudniej. Gdyby to było 158 to jeszcze.

Napisz proszę trochę więcej o swoich umiejętnościach a Ci doradzimy konkretniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skalę umiejętności to myślę, że między 7 a 8... a waga hmm są momenty lepsze i gorsze. ale tak ok 65kg. ciężko będzie je wymienić na krótsze. więc pewnie albo sprzedam albo będę jeździć na 165cm...

a jeśli chodzi o wygrywanie to nic trudnego. żeby wygrać trzeba po prostu grać :)

Wtedy już cena spadnie i nie będzie to opłacalne żeby sprzedawać.

Fajnie jakbyś mogła określić swoje umiejętności w skali 1-10 i wagę (wiem że oto się nie pyta ale to wyjątkowa sytuacja :D). Jak napisał Machu, 8S to bardzo fajna narta i jest dedykowana osobom dobrze jeżdzącym. Przy długości 165 może Ci być trochę trudniej. Gdyby to było 158 to jeszcze.

Napisz proszę trochę więcej o swoich umiejętnościach a Ci doradzimy konkretniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skalę umiejętności to myślę, że między 7 a 8... a waga hmm są momenty lepsze i gorsze. ale tak ok 65kg. ciężko będzie je wymienić na krótsze. więc pewnie albo sprzedam albo będę jeździć na 165cm...

a jeśli chodzi o wygrywanie to nic trudnego. żeby wygrać trzeba po prostu grać :)

:-))))))))))))) dawno, dawno temu kupiłem po baaaardzo okazyjnej cenie narty... zanim do mnie przyszły, zdążyłem się rozmyślić :-))))... żeby nie "używać" nart (można je później było sprzedać jako nowe :-)), skorzystałem z takich samych (między innymi) w wypożyczalni i utwierdziłem się w przekonaniu, że ich nie chcę, po czym sprzedałem :-)...

Nie polecam nikomu takiego sposobu, ale sytuacja dośc podobna, więc piszę :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o skalę umiejętności to myślę, że między 7 a 8... a waga hmm są momenty lepsze i gorsze. ale tak ok 65kg. ciężko będzie je wymienić na krótsze. więc pewnie albo sprzedam albo będę jeździć na 165cm...

:)

Jeśli Twój poziom to 7-8 to powinnaś sobie spokojnie z nią poradzić. O ile są troszkę za długie to nie są aż tak sztywne żebyś nie mogła nimi ładnie kręcić. Podsumowując: jeśli zostawisz tą parę i będzie na nich jeździć to będą to narty na dłużej i będziesz mogła rozwijać na nich technikę a jeśli je sprzedaż i kupisz coś podobnego ale krótsze też zrobisz dobrze :D;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie rady. W takim razie pozostawię to losowi. Jeśli uda się je wymienić będę miała krótsze, jeśli nie - te będą mi mam nadzieję dobrze służyły. Ale okaże się po 28 lutym bo dopiero wtedy będę miała okazję pojeździć :(

Jeśli Twój poziom to 7-8 to powinnaś sobie spokojnie z nią poradzić. O ile są troszkę za długie to nie są aż tak sztywne żebyś nie mogła nimi ładnie kręcić. Podsumowując: jeśli zostawisz tą parę i będzie na nich jeździć to będą to narty na dłużej i będziesz mogła rozwijać na nich technikę a jeśli je sprzedaż i kupisz coś podobnego ale krótsze też zrobisz dobrze :D;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuughhhhhh, calkiem poza watkiem....., ale poszukaj wczesniejszych okazji :)

A jak je znalesc, tak jak z graniem i wygrywaniem - trzeba szukac to sie znajdzie :D

p.s. dobrze "brzmisz" kolo Ambra ;)

się dobraliśmy na tym forum :P

a jeśli chodzi o okazje to znaleźć nie problem ale niestety są też inne czynniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze to troche dziwne ,zwlaszcza dla specjalistow ,ale mnie sie naprawde super na tych nartach jezdzi- z krotkim skretem nie mam zadnych problemow b. dobrze sie prowadza i to w kazdych warunkach sniegowych.

Przy dluzszych skretach sa stabilne.Wczesniej jezdzilam na Voelklach P50 slalomcarver,Atomicach Sl 9 (dwa modele-150 ,155 ten starszy) i dopiero te Rossi to jest to.

Gdzies na tym forum chyba byla kiedys dyskusja ze troche przydlugie slalomki wcale nie sa takie zle-pweno ze lepiej miec slalomki i racecarvery ,ale mnie sie po prostu nie chce targac 2 lub wiecej par na wyjazdy.No i w tym roku chyba sprawie sobie cos nowego ,najprawdopodobniej Tigersharki z Powerswitchem -zobaczymy jak to chodzi. Pozdrawiam.Beata.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 169 cm wzrostu 60 kg ,od 3 sezonow jezdze na Rossi 9s Ti o dlugosci 165cm i nie moge narzekac ,po eksperymentach ze slalomkami o dlugosci niby dla mnie, swiadomie wybralam troche dluzsze i nareszcie to jest to.Zacznij na nich jezdzic a nie pozalujesz.Pozdrawiam. Beata.

Chyba mnie przekonałaś. Zwłaszcza, że między Wami (Tobą i nartą) tylko 4 cm różnicy. Nie spróbuję to się nie przekonam.

machu powodzenia w lotto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...