Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Spotkanie skionline


Gość berry

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Już przeglądałam menu:D i już powoli się zasadzam na jedzonko:)

Reasumując będzie (w kolejności alfabetycznej):

Berry (!)

Bobic

Heli (?)

Jahu

Juice

Peszkod

Scatman-wawa

Ja (bo na Z:))

Kogoś pominęłam? A może ktoś jeszcze się zdecyduje?

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przeglądałam menu:D i już powoli się zasadzam na jedzonko:)

Reasumując będzie (w kolejności alfabetycznej):

Bobic

Heli (?)

Jahu

Juice

Peszkod

Scatman-wawa

Ja (bo na Z:))

Kogoś pominęłam? A może ktoś jeszcze się zdecyduje?

ja bym też może wpadł :-)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

A co nas tak mało?? Przecie już nawet nie zmuszamy nikogo do jazdy na nartach, to tylko zwykłe spotkanie żywych ludzi a nie postaci zerojedynkowych w sieci. Naprawdę większość nie wychodzi zza monitora?? Wiem że zza wawki trudno dotrzec, ale tylu Wawkowiczów tutaj i co?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pax, ty wczoraj przyjechałeś z piwkiem na serwis nart więc masz usprawiedliwienie. :)

pozdrawiamy Cie i wypijemy Twoje zdrowie :)

dzięki za zdrówko:)....ja też Wam wszystkim życzę miłego i owocnego spotkania....oby moc była z Wami:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolo ktory jezdzi na nartach, jest na "tamtym" forum i generalnie spoko gosc.

z "tamtym" - to tam bez przesadyzmu.. - zaraz do Krzycha piszę, co by go op....ić.., że jeszcze Tutaj go nie ma.. - i będzie pełnoprawny :D - generalnie tak jak pisze Juice - to spoko koleś.. ;)

aa - Nera do mnie dzwonił - też mnie op...lił, że nic nie wie o spotkaniu, a przecież ma być.. :)

pozdro

jahu

Edytowane przez jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Zaraz "koleś spoko" :). Przecierz D...i to największy pijak z nas wszystkich. On to dopiero garuje :)

Edytowane przez bobic
na prosbe Jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz "koleś spoko" :). Przeciez D... to największy pijak z nas wszystkich. On to dopiero garuje :)

Eeee to nie nadaje sie - my tutaj na TYM forum to kultura, degustacje, itp. :D

Co nie Peszkod ? ;)

Edytowane przez bobic
na prosbe Jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek

Swoją drogą taka ekipa się zbiera że ... no żal, po prostu żal, że się z Wami nie spotkam.

Ale będę dzwonił ... na ile bateria starczy :)

Edytowane przez Robalek
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Robercie, ja też żałuję że nie dołaczysz, ale obiecuję że na najbliższym wyjeździe do kasztanlandu (austrii) czyli być może jeszcze w tym miesiącu nadrobimy :). Słowo droższe pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale jak to przeczytałem to się niemal po......m ze śmiechu:D:D:D.

A swoją drogą taka ekipa się zbiera że ... no żal, po prostu żal, że się z Wami nie spotkam.

oo - patrz go :) - uderz w stół - nożyce się odezwą.. - Święty się znalazł.. :D:D - o ile sobie przypominam - to jak byliśmy w "gościach" - gospodarze oddalili się w nieznanym kierunku - to jeszcze siedziałeś tam ze 3 godzinki - biesiadując.. :D - ale to gospodarze do d..py byli.. ;).

Niby ja też tam byłem w "gościach" - ale przecież tylko pilnowałem i ponaglałem Ciebie, żebyśmy sobie już w końcu poszli .. :).

pozdro

jahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Mam naddzieję że D... ma poczucie humoru i przyjmuje to jako żart. A i fotki dla d... w końcu przekażę bo do tej pory zapominałem :). Zatem do jutra :)

Edytowane przez scatman_wawa
Na prosbe Jahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...