Narty - skionline.pl
Jump to content

MB

Registered VIP Users
 • Posts

  5,540
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

MB last won the day on August 26 2016

MB had the most liked content!

About MB

 • Birthday 07/28/1961

Personal Information

 • Imię
  Mirosław
 • Miejscowość
  Bielsko-Biała
 • About me
  "lekko uśmiechnięty" na tle narciarstwa

Ski equipment

 • Narty marka
  Stöckli Spirit i St.Laser
 • Buty marka
  Fischer RC4 Competition 110
 • Gogle
  Uvex Supersonic

Skills

 • Styl jazdy
  wolny i dowolny(zaawansowany)
 • Poziom umiejętności
  5
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

MB's Achievements

Weteran

Weteran (6/6)

1.9k

Reputation

 1. Bajkowo ta miejscówka się prezentuje. Swoją drogą trzeba mieć szczęście w życiu żeby pod samą willą wybudowali dolną stację wyciągu. No ale dość urągania.Kto,po co a przede wszystkim za co miał inwestować w Szczyrku we własne kwatery. Jeszcze parę zbiorników na Hali Skrzyczeńskiej się napełni i opróżni zanim niektórzy właściciele kwater będą mieli za co inwestować i stan starych kwater się poprawi. Podobnie jak @Greg mam blisko i problem zakwaterowania w Szczyrku mnie nie dotyczy.
 2. Kopara opada...,do samej ziemi. Widzieliśmy wszyscy przecież przeróżne kabiny,takie czy inne. A te i tak są najpiękniejsze na świecie,...bo są u nas.
 3. Nie wierzę,że togo dożyłem - nie wierzę!!! Cieszę się niezmiernie ale,... ta Jaworzyna mi nie może wyjść z głowy. No dobra zostawiam to już bo szybko albo nawet nigdy się to nie zmieni. Jest przepiękna nowa inwestycja na miarę możliwości.
 4. Nie no Mitek pojechałeś równo. mysiauek Nie wiele można by mu zarzucić,a już wcale to ,że należy do jakiejś dziwnej czeredy. A ja Białkę też lubię a nie jeżdżę tam ostatnio bo nie lubię tłumów.
 5. Prawdę powiedziawszy nie rozumiem tego ściółkowania. Zbyt nikła to warstwa aby miała wspomóc wschody nasion traw. Może kiedyś się dowiem jaki jest cel tego ściółkowania.
 6. Ciekaw jestem jak to wygląda.Nigdy i nigdzie nie spotkałem się z czymś takim. Szkoda,że jest embargo na robienie zdjęć bo nie bardzo mam czas aby wybrać się do Szczyrku na badania organoleptyczne. Czy ta słoma jest mielona czy rozwijana z bali? A teraz mój prywatny wymysł. Może posiali trawę i przykrywają słomą.Miałoby to uzasadnienie w dwóch a nawet trzech sprawach.Po pierwsze wiatr nie zwiewałby nasion,deszcz nie spłucze tak łatwo no i utrzymuje się wilgotność w celu lepszych wschodów nasion trawy. Może się dowiem jaka jest prawda.
 7. Nie będę napierdzielał się ze "slipów nośnych" bo wiem,że to literówka (choć to fajnie wyszło) Zapytam tylko co to znaczy - "trasy przystosowane są słomą" bo najzwyczajniej nie wiem.
 8. Gdybym wówczas miał choć cień nadziei,że to krzesło (p.Richtera) mogłoby powstać to nie zakładałbym się o nic. Ale czułem,że to nie ma prawa się ziścić,mogłem więc zaryzykować wszystko bez obaw.
 9. Ciekawe czy kiedykolwiek spełni się moja inna wizja??? Podobna do tej jaka realizuje się w SON-ie na parkingu u Kowalskiego. Aby z dołu Dolin,czyli z Piekiełka a najlepiej poniżej Piekiełka startowało krzesło na Skrzyczne.
 10. Pysk mi sie śmieje jak widzę ten rozmach.Naprawdę ciężko mi uwierzyć,że dożyłem takiej rewolucji.
 11. Jako bardzo młody człowieczek miałem taki pomysł aby gondolka czy raczej krzesło na Halę Skrzyczeńską startowało z miejsca w którym w tej chwili powstaje. W życiu nie przypuszczałem,że mój całkowicie prywatny pomysł i nie poparty wiedzą czy aby to w ogóle jest możliwe,kiedykolwiek będzie mógł być zrealizowany. Może więc czyjś pomysł z tunelem do Szczyrku,za jakieś okrąglutkie 40 latek będzie zrealizowany.Bo tyle mniej więcej upłynęło lat kiedy to dymałem z PKSu pod górkę na Czyrną i marzyłem sobie jakby to było fajnie gdyby tuż przy drodze można było dupsko posadzić na krześle i wyjechać na górę.A nie brnąć po kolana w śniegu na zapalenie płuc.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
 • Create New...