Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

St Anton/Lech


trojan1977

Rekomendowane odpowiedzi

witam, planujemy wyjazd w terminie 28.02-7.03.2009 w rejon st anton am arlberg i szukam dla o k8 osób w miarę rozsądnych cenach apartamentu...

Czy był ktoś z was może w tym regionie, jeśli tak to czy ma jakieś kontakty/linki.. wszystko co znajduję na stronach www tego regionu to jakieś kosmiczne ceny, nie musimy mieszkać w głównych miejscowościach możemy dojeżdzać autem pod wyciągi...

Będę wdzięczny za pomoc, równocześnie chętnie podam kontakt do super apartamentów w rejonie Solden... :)

pzdr

Tomek

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym rejonie 2 razy i z akzdym razem mieszkałem w Lech i muszę Cię niestety zmartwić ale ceny tam sa rzeczywiście bardzo wysokie. To że nie mogłeś znaleźć nic tanszego w centrum jednego z miast to normalka. Lech i St. Anton są uważane za najbardzie ekskluzywne i najdroższe kurorty w Austrii. No niestety ale myślę że poza granicami miejscowości znajdziesz coś tańszego. Niestety ja nie mam takich informacji żeby Ci pomóc ale wiem kogo spytać kto może pomóc. Jak będę coś wiedział napisze ;)

Jedno jest pewne będzie bardzo zadowolony z tamtejszych tras ale nie z cen :P

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym rejonie 2 razy i z akzdym razem mieszkałem w Lech i muszę Cię niestety zmartwić ale ceny tam sa rzeczywiście bardzo wysokie. To że nie mogłeś znaleźć nic tanszego w centrum jednego z miast to normalka. Lech i St. Anton są uważane za najbardzie ekskluzywne i najdroższe kurorty w Austrii. No niestety ale myślę że poza granicami miejscowości znajdziesz coś tańszego. Niestety ja nie mam takich informacji żeby Ci pomóc ale wiem kogo spytać kto może pomóc. Jak będę coś wiedział napisze ;)

Jedno jest pewne będzie bardzo zadowolony z tamtejszych tras ale nie z cen :P

ok dzieki szukam dalej w okolicy miejscowosci pettneu i firsch mam tam oferty za ok 25 euro za osobe wiec tragedii nie ma, jak zdobedziesz namiar na kogos kto moze mi pomóc będę wdzięczny

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

St Anton/Lech

witam, byłem dość dawno w tym rejonie, ale pamiętam, że mieszkałem w miejscowości Klosterle. Skipass był jeden na Klosterle/St Anton/Lech/Zurs. Wioska maleńka, ale za to ceny były o wiele niższe. Do rejonu w St Anton było rzut beretem, trochę dalej do Zurs/Lech.

Klosterle ma swoją stronkę i można tam wszystko sprawdzić.

http://www.kloesterle.com/

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja dopiero zaczynam przygodę z nartami i pierwszy raz wybieram się do Austrii, więc jeszcze nikomu nie mogę nic podpowiedzieć, ale jeśli ktoś z Was chce podzielić się wrażeniami i podpowiedzieć, gdzie jechać (typowy wyjazd rodzinny - 5 dorosłych i 4 dzieci), to będę wdzięczna za wszystkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...