Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ekhm 2


Rudy

Rekomendowane odpowiedzi

ekhm 2

Z gogli to najlepsze są uwexy i carrery.

Ale tu kolega pytał wczesniej dlaczego są lepsze te carery i uwxy od alpiny.

To dosyć ciekawe pytanie. Przy tak jednoznacznym twierdzeniu odpowiedź powinna być prosta. Można kol. prosić o szczegóły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm 2

Z uwexów interesujące są "pocket". Dwie szybki( na jazdę w nocy można wyciągnąć szybki kolorowe). Wentylacja całkiem niezła. Orginalny kształt.

Carrery również są bardzo solidne. Alpinów nie nosiłem także się na ich temat nie wypowiadam. Najważniejsz żeby dobrze leżały na twarzy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm 2

Te eberharter - to se połóż maseczke kosmetyczną na twarzy - bedzie leżała dobrze... wręcz idealnie.

Wypowiedziałeś się na temat wszystkich gogli twierdząc, że najlepsze są carrery i uwexy.

Tak to spoko można powiedzieć - kijki narciarskie to są najlepsze bambusowe...... bo innych nie próbowałem ;)

Ale sie porobiło - pewność siebie nie zmącona świadomością rzeczy :-))))))) widac tu króluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm 2

Nie rozumiem dlaczego najtańsze gogle mają być najlepsze ? Bo najtańsze ?

Dla mnie osobiście liczą się Alpina i Oakley, ale to chyba indywidualna sprawa.

W najbliższym czasie będę testował Uvex`y. Może znajdę w nich coś interesującego. Żona jeździ w Uvexach i nie narzeka. Z Uvexa używam letni kombinezon motocyklowy i kaski, też motocyklowe i jest OK.

Chociaż nie - obie te firmy (Alpina, Oakley), to firmy optyczne, więc należy sie spodziewać po nich produktów wysokiej jakości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...