Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jak zmienic twardosc w butach head s11


Widvr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje pomocy. Mam buty head s 11 chyba z sezony 07/08 w zestawie był system zmieniający twardość buta. Oryginalnie maja flex 100 a po przeróbce miałyby 110. Dużo urosłem i trochę więcej ważę wiec potrzebuje twardsze buty. Niestety nie ma żadnej instrukcji która pokazywała by jak zmodyfikować buty :( Proszę o pomoc :) W zestawie były dwie wkładki plastikowe do umieszczenia w górnej części buta pod zapięciami, cztery plastikowe wkładki do buta wewnętrznego na kostkę (to zrobilem ):D , zestaw śrub i zaślepek :(:(:(:( żadnej instrukcji :confused: Pomóżcie PS W tej wkładcę są trzy dziury z rożnymi oznaczeniami których nie znam (+28;+36;+44) Nie wiem czy to istotne dla was ale mam 180 cm wzrostu i waze 65 kg ( Jeżdżę w sekcji narciarskiej na tyczkach) Proszę o pomoc :confused::(

DSC00607.jpg

DSC00608.jpg

DSC00607.jpg.33bd95aef99762236c52aadf039c73a5.jpg

DSC00608.jpg.315d146e6cc7b7ec6f5b5645cedb918b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy. Mam buty head s 11 chyba z sezony 07/08 w zestawie był system zmieniający twardość buta. Oryginalnie maja flex 100 a po przeróbce miałyby 110. Dużo urosłem i trochę więcej ważę wiec potrzebuje twardsze buty. Niestety nie ma żadnej instrukcji która pokazywała by jak zmodyfikować buty :( Proszę o pomoc :) W zestawie były dwie wkładki plastikowe do umieszczenia w górnej części buta pod zapięciami, cztery plastikowe wkładki do buta wewnętrznego na kostkę (to zrobilem ):D , zestaw śrub i zaślepek :(:(:(:( żadnej instrukcji :confused: Pomóżcie

PS W tej wkładcę są trzy dziury z rożnymi oznaczeniami których nie znam (+28;+36;+44)

Nie wiem czy to istotne dla was ale mam 180 cm wzrostu i waze 65 kg ( Jeżdżę w sekcji narciarskiej na tyczkach)

Proszę o pomoc :confused::(

Nie jestem na 100% pewien, ale wydaje mi się, że ta wkładka z dziurami to tzw. spoiler. Poszukaj sobie w google do czego on służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...