Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdziekolwiek (;


Matt_Gdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W tym roku chciałbym razem z trójką znajomych poszaleć w alpach.

Byłbym wdzięczny za informacje na temat interesujących miejsc w Austr, Szwajcarii lub Włoszech - LECZ- chciałbym aby wszystko było zoragnizowane przez zaufane przez Was biuro turystyczne. Interesuje mnie opcja z dojazdem (oczywiste jest to ,ze nie z pomorza z kad pochodze (; ale jakos centralna Polska byla by ok ).

Czekam na info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać mi również ten namiar-bede wdzieczny.

A może znasz jakies ciekawe BP z wycieczkami do Austri z własnym dojazdem.

Najlepszym biurem podrozy bedziesz ty :) Oczywiscie o ile interesuja Cie wyjazd z dojazdem wlasnym.

Ja zawsze sam szukam - opcja zdecydowanie tansza :)

Opcja1) Proponuje wziac katalog z jakiegos biura (moze byc neckermann) obejzec jaki apartament/hotel ci odpowiada, wpisac jego nazwe do googla i na pewno zanjdziesz maila. Powaznie, to wcale nie jest trudne. 2 zdania prostym angielskim wystarcza. Raz jak szukalem apartamentu 2 tygodnie przed wyjazdem, to nie chcieli zaliczki, twierdzac, ze ja bede tam u nich szybciej, niz te pieniadze:)

Opcja 2) Mozesz wejsc na strone regionu jaki cie interesuje. Napisac maila do inforamcji turystycznej lub wypelnic formualrz na stronie. Ta "informacja turystyczne" rozesle twoje zapytanie to wszytkich hotelarzy czy co tam preferujesz. i w maire wolnych miejsc beda ci wlasciciele pensjonatow, apartamentow hoteli odpsiywac. szczegolnie polecam, jesli sie pozno zdecydowales (tzn malo czasu do wyjazdu). Wtedy wiesz z czego mozesz wybierac. podstawy angielskiego / niemieckiego spokojnie wystarcza.

Placic kilkaset zlotych za samo posrednictwo - moim zdaniem sie nie opaca.

Pozdrawiam i mam nadzieje ze to nie zbyt offtopic :)

PS: W tym roku jade po raz pierwszy na narty zorganizowane przez biuro. Zawsze sam sobie zalatwialem i nigdy nie zalowalem ( a jeezdze od dobrych paru lat)

Edytowane przez kedaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

jak w temacie wątku

Na świętej górze Bogd Chan koło Ułan Bator powstał pierwszy w Mongolii ośrodek narciarski - podała w środę agencja Reutera.

Pokryty sztucznym śniegiem ośrodek o nazwie Niebiański Kurort ma dziewięć tras, wyciąg krzesełkowy i specjalny tor wyścigowy. Od stolicy dzieli go tylko 15 minut jazdy samochodem.

Jednak nowa rozrywka nie jest tania. Przy cenie 24 dolarów za bilety na wyciąg oraz wynajęcie sprzętu, koszt dnia spędzonego na nartach wynosi prawie tyle, co przeciętny tygodniowy zarobek w Mongolii - zauważa Reuters.

Jeśli jednak zimowy sport przypadnie spodoba się mieszkańcom Mongolii, to mogą oni znaleźć dziesiątki tras w sąsiednich Chinach. Narciarstwo stało się tam bardzo modne od czasu, gdy zawitało do Państwa Środka w latach 90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...