Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jakie buty do dynastar omeglass ?


feveros

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawialem sie w naczesniej za langami i chyba tak juz zostanie. co jeszcze mnie zastanawia to jakim czasie nalezy wymienic narty (niechce juz nowego tematu zakladac) narty byly kupione jako nowe w na 04/05, jezdzilem niezbyt czesto. srednio jakis wyjazd tygodniowy + 2,3 weekendy na sezon, kompletnie nie mam pojecia jak to sprawdzic. jezeli to ma jakies znaczeni to poziom chyba 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tu sie nie zgodze.

Index 80-100 nie nadaje sie do topowych slalomek.

Beda za miekkie.

100 to jest minimum, a mysle, ze optymalnie bedzie ok. 120.

Czy dla narciarza z 4 letnim stażem nie będą za twarde? Zgadza się co do nart ale może kolega kupił dechy trochę na wyrost? To do czego się teraz dostosować, do umiejętnośći czy nart? Mała zagwozdka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos kupil takie narty, to raczej powinien cos jezdzic.

Jesli nie, to co z tego, ze bedzie mial miekkie buty, jak sobie i tak na tej narcie nie poradzi.

Buty dobierasz do umiejetnosci. Jak masz umiejetnosci, to dobierasz narte Omeglass 157cm, czyli do tego kompletu dokupujesz twardsze buty. I kolo sie zamyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dla narciarza z 4 letnim stażem nie będą za twarde? Zgadza się co do nart ale może kolega kupił dechy trochę na wyrost? To do czego się teraz dostosować, do umiejętnośći czy nart? Mała zagwozdka...

napisalem ze narty mam od 4 lat

jezdze od 1996 ( 7 rok zycia ) dynastary byly moimi drugimi nartami taliowanymi

robilem pomocnika niesteyt nie udalo mi sie go ukonczyc

poprzednei buty to dalbello zs 6 flex 80/100

wnioskuje ze musze kupioc jakies twardsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja się troszkę podepne pod temat, zakupilem omeglass speed 165cm i zostały mi jeszcze butki do dokupienia. Po dłuuugim mierzeniu do wyboru mam Atomic Hawx 100-110 albo Nordica Speedmachine 12-14, co polecacie? W sumie buty leżą podobnie z lekką przewagą Atomica. Brać tańsze czy może jednak NoriKi jako twardsze lepiej będą pasować do moich nart? Pozdrawiam i sorry za wciskanie do cudzego wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie gratuluje zakupu dobrych nart :)

Co sie tyczy butow, to uwazam, ze powienes wybrac te wygodniejsze :) z lekka przewaga na korzysc twardszych butow.

No, ale wybor nalezy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem ze narty mam od 4 lat

jezdze od 1996 ( 7 rok zycia ) dynastary byly moimi drugimi nartami taliowanymi

robilem pomocnika niesteyt nie udalo mi sie go ukonczyc

poprzednei buty to dalbello zs 6 flex 80/100

wnioskuje ze musze kupioc jakies twardsze

A skoro tak to popieram Bobica! Topowe deski+dobry narciarz=topow buty

Flex index wtakim razie 120 i więcej. Nogi to odczują ale jazda pierwszorzędna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, prawie topowe deski, bo jest jeszcze wyzej Omeglass WC, :)

a omeglass sl to jest wyżej czy niżej :D

a tu jest coś dla tych którzy mają jakąś obsesje na temat długości nart slalomka 172 na nowy sezon

http://cgi.ebay.pl/Dynastar-Speed-Omeglass-172cm-2009-inkl-Bindung-NEU_W0QQitemZ250330069709QQcmdZViewItemQQptZSport_Skisport_Skier?hash=item250330069709&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1399%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318

Edytowane przez 1973marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...