Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

K2 MOTO CROSS czy ZENITH Z3 ?


jen77

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o radę, chce kupić mężowi na urodziny nowe narty i mam do wyboru albo Rossignol Zenith Z3 sezon 08/09 w cenie 1199zł, albo K2 moto cross sezon07/08 w cenie 999zl . Ceną nie chcę sie kierować. Mąż nie jeździ bardzo często i jakoś super dobrze, ale z każdej góry zjedzie i nie boi sie się zjeżdżać szybko itd. Chce kupic narty rozwojowe, które będa dobre teraz i jeszcze przez kilka następnych sezonow jak bedzie juz bardziej zawansowany. O Zenitah dobrze pisza, ale słyszałam od jakiegoś sprzedawcy ze K2 są dużo lepsze, ale czy to prawda? są w sumie mało popularne.Czy ktoś je wypróbował. prosze o szybką odpowiedź, Mam nieduzo czasu na kupno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossignole sa świetne, sam jezdżę i sprzedaję, natomiast k2 to jak na razie mało rozpowszechniona (względem innych) firma na rynku, robią dobre narty freeride,freestyle ale jak z innymi to tak naprawdę cięzko powiedzieć. Prawda jest taka że sprzedawca może mieć rację jak, ma pojęcie o nartach, jeździł na nich, nie ma płacone od sprzedaży :D Patrząc na to z innej strony (może nie jestem wiernym obserwatorem pucharu świata) na k2 nie widziałem nikogo (mogę się mylić). Poza tym wątków o rossignolach zenithach z3 było sporo, są to świetne narty i moim zdaniem warto dopłacić bo systemy rossignola sprawdzają się w jeździe a o k2 mało kto będzie potrafił się dokładnie wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K2 MOTO CROSS czy ZENITH Z3 ?

Wiem że rossigniol Z3 to świetne narty, o nich jest w sumie sporo opinii, ale w sumie dwóch sprzedawców którzy sprzedawali zarówno Z3 jak i K2 Moto polcało bardziej K2 mówiąć wręcz ze są sporo lepsze. Dlatego mnie tak kusi żeby je jednak kupić choc wiem ze Z3 jest naprawde dobra. Ale tez kilku sprzedawców polecało rossignol Z3 , ale tu ich argumentacja była taka, że to są dobre, populatne narty, dużo ludzi je kupuje, więc musza byc dobre. Trochę marna argumentacja, świadcząca raczej o tym, że się nie znają. Wiem, ze K2 nie jest w Polsce znaną firmą, ale może ktoś z forum wypróbował te narty albo inne K2 i napisze coś o nich. Ja sama mam K2, ale niestety są tomoje pierwsze narty i nigdy na innych nie jeździłam ( jestem początkująca - jeździałam kilka dni tylko) dlatego trudno mi coś stwierdzić, w dodatku to zupełnie inne narty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dziękuję, właśnie w tym problem, ze mało kto zna te K2, różnica 200zł nie ma znaczenia, chciałbym kupić lepsze narty i cały czas mnie nęcą te K2, nikt mi nie powiedział, ze Rossignol jest na pewno lepszy od K2, a o K2 niektórzy tak mówią. Sama ze swoich K2 ( oczywiście innych) jestem zadowolona, z tym ze ja jestem początkująca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie....nie odradzajcie tej Pani kupować K2...przecież dystrybutor tych nart codziennie się modli żeby ktoś raczył je kupić...wybór został dokonany...po co bić pianę:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza sieć w zeszłym roku próbowała wprowadzić do sprzedaży k2, wynik chyba 1 czy 2 pary sprzedane przeze mnie na -50% rabacie no i od tego roku już z nimi nie handlujemy, proste. Fakt jest taki, jak pisałem ja i Ambro .. k2 to freeride i freestyle w tym są rewelacyjni a przypuszczam że rossignol może być gorszy. Ale narty allmountain, cross, race wg mojej opinii (i przypuszczam że nie tylko) rossignol robi o niebo lepsze. Zrobisz jak uważasz, ale jak chcesz poznać nasze opinie to rossi rossi .. może kiedyś k2 się bardziej rozwinie, może jak zmieni dystrybutora, nie wiem, wiem że nie prowadzą szkoleń i testów kolekcji dla sprzedawców (bynajmniej w zeszłym roku tak było). A sprzedawca sprzeda Ci to co chce, i to że są tańsze nie znaczy że zarobi na tym mniej. Poza tym jest wiele handlowych rzeczy dla czego może woleć popchnąć k2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłam w końcu rossignol Z3.Nie jestem przekonana czy są lepsze od K2 ( K2 ma słabą dystrybucję i słabo się reklamuje w Polsce jak to już ktoś napisał,co nie znaczy że jest gorsze). Prawdopodobnie których bym nie wybrała to i tak byłby dobry wybór. Dodatkowo na rzecz Z3 przemawia fakt , ze można je po kilku sezonach łatwiej sprzedać niż K2 . Wybór był przede wszystkim ze względu na fakt iż K2 to narty typu Cross, a wiem ze mąż wolałby typu allround, i tak naprawde prawie brak opinii o tych nartach, znalazłam tylko jedna osobę która mi coś o nich podpowiedziała na priv i z jej wypowiedzi wynika, ze są to narty do bardziej dynamicznej jazdy, z w miarę wąskimi skretami i dużym przechyleniem ciała i do takiej jazdy są dużo lepsze niż Z3. Pisze to jakby ktoś miał taki sam dylemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...