Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Najdłuższa trasa narciarska na świecie!!!


ski-addicted

Rekomendowane odpowiedzi

Najdłuższa trasa narciarska na świecie!!!

Takich najdluzszych wytyczonych tras narciarskich jest w Europie prawdopodobnie kilka, podobnie jak unikalnych grot w lodowcach itd ;-).

W l`Alpe d`Huez jest trasa "Sarenne", wlasnie 14 czy tez 16 km dlugosci i reklamuja ja jako najdluzsza wytyczona trase narciarska w Europie (czy tez na swiecie). Wytyczona, co nie znaczy wyratrakowana - w sporej czesci jest pozostawiona nieprzygotowana - fajna sprawa, pod warunkiem ze nie jest sie tam pozno wiosna - narty mozna skasowac o lezace luzem kamienie.

Pozdro

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższa trasa narciarska na świecie!!!

No w sumie tak. Ale chyba masz na mysli Sella Ronde. Na Marmoladzie jest lodowiec i jest tam raptem pare tras... Chodzilo mi o trase ktora mozna zjechac jednym ciagiem bez koniecznosci wsiadania na wyciag(a tak przeciez jest na Selli)...

Pozdro dla Coffa i dla wszystkich ktorzy sie mecza przed maturka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższa trasa narciarska na świecie!!!

ja tam nigdy nie byłem jeszcze ....masz rację o to mi chodzilo ...tam ponoć da s w kółłko jeźedzić....ale ja nie wiem jak to działa .....widać ze skończyleś porządne liceum i znasz sie na geografii.........a co do maturki to tego sie nie cykam ...gorzej z egzami wstępnymi ...cóż tu zaczynja sie schodki .......Respect od COFFA dla Ski-addicted i wszystkich którzy sie meczą na pierwszym roku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...