Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Voelkl SL Worldcup czy Head SL Worldcup


Woytek

Rekomendowane odpowiedzi

między nartami komórkowymi różnych producentów są małe różnice :) więc obojętnie którą kupisz będziesz zadowolony:D

Grubo sie mylisz... Head WC SL rd to najtwardsza narta na jakiej jezdziłem a np salo 3v serwisowe jest świetne wzdłużnie "miekkie" niesamowicie sprężyste w ostatni czwartek ujeżdżałem naprawde swietne narty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy ma swoje zdanie :D dla mnie nie jest problemem przycisnąć każdą nartę (90kg) ;)

To jest właśnie to, ale i też nie o wagę chodzi...;)

Marcin jak dorwał moje Volkle to szedł na nich jak przecinak:eek:... jak by całe życie tylko na tych nartach śmigał, a drugi Marcin(Raceman) jakoś tak dziwnie w ogóle się mu jazda na tej narcie nie kleiła:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie to, ale i też nie o wagę chodzi...;)

Marcin jak dorwał moje Volkle to szedł na nich jak przecinak:eek:... jak by całe życie tylko na tych nartach śmigał, a drugi Marcin(Raceman) jakoś tak dziwnie w ogóle się mu jazda na tej narcie nie kleiła:confused:

musiałbym na nich kilka razy zjechać żeby pojechać szybciej ;), i wiązania trochę podkręcić bo się trochę bałem że się powypinają :D (moje na max skręcone a i tak udało mi się narte zgubić na rusińskim i w czerwiennym:eek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między nartami komórkowymi różnych producentów są małe różnice :) więc obojętnie którą kupisz będziesz zadowolony:D
Grubo sie mylisz... Head WC SL rd to najtwardsza narta na jakiej jezdziłem....

To jest jak z workiem cementu, dla kogoś jest nie do podniesienia, ktoś inny podniesie ale oczy:eek: wyłażą mu na wierzch, a jeszcze inny taki ala Pudzian podnosi ów worek bez problemu:rolleyes:

Marcin1973 to jest właśnie taki narciarski Pudzian ma parę w nogach i dla niego nie ma narty łatwej.. trudnej..., każdej poradzi:), oczywiście oprócz niesamowitej siły w nogach jaką ma, technika(znakomita i dynamiczna) nie pozostaje bez kozery:rolleyes:.

Pozazdrościć...:)

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homek ile ważysz? Oczywiście waga ma bardzo ważne znaczenie ale też dochodzi moc w nogach oraz szybkość i technika. Wszystko to sie składa na to jak odbierasz nartę. Tak racja Volkl odebrałem jako nartę trudną ale nie jako złą przypuszczam że po 2- 3 zjazdach kwiczała by podemną i bym już ją kochał, zresztą każdy z nas który tam w Witowie jeździł, spokojnie daje sobie radę z obojętnie jaką komórką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje odczucia są takie że sklepowe top slalom są dużo bardziej "nerwowe" przy spokojnej jeździe, a komórki (też sklepowe:D bo są dostępne w sprzedaży;)) zachowują się przy jeździe spokojnej bardzo "leniwie" i można odnieść wrażenie że są łatwiejsze :D ale wszystko się zmienia wraz ze wzrostem dynamiki jazdy:eek: i tu już nie ma luzu i lenistwa trzeba się szybko zbierać :D

ps. na narcie dla zawodników nie jeździłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że jechałeś...:D od Sławka ...

Choć na dobrą sprawę już się pogubiłem ze sklepowymi komooorkmi, zawodniczymi komórkami, komórkami PŚ, komórkami na baterię , komórkami z klapką i wysuwane........pi...pi.....prrrr

PS. moim zdanie to że komórkowe są spokojniejsze od top sklep, to jest jakość materiałów zastosowanych ( być może lepsze tłumienie drgań).

Edytowane przez Raceman
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...