Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

jakie kaski sa najlepsze???


raksa

Rekomendowane odpowiedzi

jakie kaski sa najlepsze???

Z kaskiem to to tak jak z butami. Zakładasz kask na głowę i chodzisz po sklepie 10 minut, jeśli zaczynają uszy boleć to mimo, że kask się troche ułoży to uszy Ci odpadną. Każdy ma inną czaszkę i nie sugeruj się opinią innych. Najwięcej zawodników jeździ na Briko i...nic. Briko nie mierzyłem, ale ja jestem super zadowolony z Carery a kumpel z Uvexu i uwaga nie możemy się zamienić mamy zupełne inne "baniaki" i po 5 minutach uszy bolą. Mierz stary, mierz.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie kaski sa najlepsze???

Kidyś z motocyklem WSK kupiłem tzw. "garnki". Polecam bo uszy w nich w ogóle nie bolą i można je spokojnie pożyczać, ponieważ dostosowują się do głowy błyskawicznie. Tylko w deszcz i na śniegu należy uważać bo pasek pod brodę jest skórzany i parcieje - tzn. robi się twardy (polecam owijanie folią, nawet nie uwiera tylko przy szybkich zjazdach trzeba uważać by się nie rozwinęła i nie przykleiła sie do gogli). Poza tym spoko. Niestety nie wiem jaki jest adres http i kto jest oficjalnym przedstawicielem w Polsce.

Aha mam jeszcze pytanko. Do jakich gogli nie przykleja sie folijka z paska pod brodę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...