Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Atomic 9.18 czy Dynastar SC9


tomekb

Rekomendowane odpowiedzi

Juz jestem bardzo blisko zakupu nowych nart. Zastanawiam sie pomiedzy Atomic 9.18 a Dynastar SC9. W NTN opinie na temat Dynastarow sa bardzo skraje od zachwytu do totalnego zjechania natomiast, wiazania Device 310 w Atomick sa podobno srednie. Co sadzicie i co doradzanie. Mam 177cm i 78kg. Prosze o pomoc, ktore narty weglog was sa warte uwagi. A moze macie inne preferencje? Z gory dziekuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomic 9.18 czy Dynastar SC9 - Dynastar !!!!!!!!!!

Ja bardzo Dynastara polecam. Nie wiem dlaczego mają w Polsce kiepską opinię, może dlatego, że dużo pakują do marketów, ale to są wtedy zupełnie inne narty. Sam jeżdżę na Race Speed Carve i uważam, że są lepsze od Atomiców z tej samej grupy. A wiązania są rewelacyjne i tak z nartami to kwestia preferencji bo jeździłem długo na Rosi, a to ta sama grupa, ale Dynalek wydaje mi się lepszy przynajmniej jeśli chodzi o model z ubiegłego sezonu (na tych złotych racach Rosiggnol`a jeszcze nie jeździłem), to jeśli chodzi o wiązania to przyjacielowi, który jest fanem Atoma wiązanie po prostu pękło (dokładnie płyta pod wiązaniem) mimo, że w nic nie udeżył.

Szkoda, że Dynastar mi nie płaci za reklamę, ale tak się składa, że jestem do tych nart naprawdę przekonany. Tak samo jak do butów Lange. A jeśli chodzi o Twoje pytanie o narty to napisałem się jak łoś a ci na prawdę nie poradzę bo na allround`ach Atoma nie jeździłem w ogóle. W NTN zawsze ta narta dostawała super oceny, więc pewnie jest niezła. pozdrawiam i życzę dużo śniegu pod.....krawędzią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...