Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ile kosztuje kask sun helmet bobic pomóż


Boogie

Rekomendowane odpowiedzi

Ile kosztuje kask sun helmet bobic pomóż

A slyszales kiedys o takim nowym wynalazku jak WUSZUKIWARKA INTERNETOWA na przyklad slawna google bo jak bys chcial wiedziec to mozna w ciagu niecalych pieciu minut znalesc strony na temat tych oto kaskow czy tam gogli jak sie tylko umie szukac......

rudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje kask sun helmet bobic pomóż

Wejdz, na stonke www.sunhelmet.com, oblookaj kacholki, i napisz mi na priv, jaki Cie interesuje, jaki rozmiar rowniez.

Potem ja Ci odpisze, po ile taniej moge Ci zalatwic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic - to może i mnie pomożesz ?

Szukałem w ubiegłym sezonie Uvex - Stinger (podoba mi sie kolor niebieski - pasuje do moich gaci )

lecz nigdzie go nie dostałem.Nie wiem również jak podać rozmiar (mam duży czerep !!! )

Jeśli mozesz wydac swoją opinię o tym garczku a lepiej czy masz możliwość go kupić to będę wdzięczny.

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobic - to może i mnie pomożesz ?

nie znam tego modelu ale może bobic Ci coś pomoże ale jeśli chodzi o rozmiar to nic nie zastąpi osobistej przymiarki...ja mam sunhelmet-a rozmiar 61 (wielki mam łeb :))) ,) ale jak wczoraj założyłem scotta 58-59 to się załamałem ...w tym kasku wejdzie mi o 8kg więcej ziemniaków niż w SH!!:))) TAKŻE JAK WIDAĆ ROZMIAR ROZMIAROWI NIERÓWNY!!!

muzin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...