Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

gdzie tani dobry nocleg w Vrchlabi (spinderovy Mlyn)


gorny7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 weeks later...
witam

zna ktoś sprawdzone w miarę tanie noclegi w Vrchlabi lub okolicach spinderovego mlyna proszę o ewntualne namiary

Byłem w tym roku na początku styczna na tydzień w Spindlu i szukałem duuużo noclegu. Najtaniej znalazłem za 400 CZK ze sniadaniem w pokoju 2-osobowym z łazienką. Styczeń czesi traktują jako poza sezonem, więc później będzie drożej.

Ja nocowalem w bardzo przyjemnym pensjonacie za 450CZ ze śniadaniem w pokoju 2-osobowym z łazienką w odległości jakieś 900m od wyciągu, ale w sumie nie chodziłem tylko jeździłem autem, bo pod wyciągiem jest duzy bezpłatny parking, a w butach narciarskich ta odleglość mogla by zająć z 30minut i to potem trzebaby wracać wysoko pod górę, bo pensjonat był na wzgórzu.

Polecam tez hotel styl. W styczniu mają promocje, nocleg za 400 CZK. Na obrzeżach miejscowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w tym roku na początku styczna na tydzień w Spindlu i szukałem duuużo noclegu. Najtaniej znalazłem za 400 CZK ze sniadaniem w pokoju 2-osobowym z łazienką. Styczeń czesi traktują jako poza sezonem, więc później będzie drożej.

Ja nocowalem w bardzo przyjemnym pensjonacie za 450CZ ze śniadaniem w pokoju 2-osobowym z łazienką w odległości jakieś 900m od wyciągu, ale w sumie nie chodziłem tylko jeździłem autem, bo pod wyciągiem jest duzy bezpłatny parking, a w butach narciarskich ta odleglość mogla by zająć z 30minut i to potem trzebaby wracać wysoko pod górę, bo pensjonat był na wzgórzu.

Polecam tez hotel styl. W styczniu mają promocje, nocleg za 400 CZK. Na obrzeżach miejscowości.

Czy możesz napisać coś więcej o tym hotelu? Jak szukałem teraz hotelu na ferie, to ten pensjonat był najtańszy, ale nie mogłem znaleźć żadnych opinii na jego temat.

Wyglądem na zdjęciach przypominał obskurną chatę i nie zdecydowałem się.

Jak obsługa, jedzenie, wyposażenie pokoju, czystość?

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czy możesz napisać coś więcej o tym hotelu? Jak szukałem teraz hotelu na ferie, to ten pensjonat był najtańszy, ale nie mogłem znaleźć żadnych opinii na jego temat.

Wyglądem na zdjęciach przypominał obskurną chatę i nie zdecydowałem się.

Jak obsługa, jedzenie, wyposażenie pokoju, czystość?

Arek

Ja byłem w pensjonacie "U Cisaru". Zdecydowanie polecam. Hotelu Styl nie znam osobiscie, słyszałem że dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem teraz pensjonat "ADELKA" w Swiętym Piotrze. Ogólnie nie ma tragedii ale:

1. w barze strasznie najarane - Niemcy jarali na potęgę, a klimy jakoś nie było

2. jedzenie do bani - znaczy jak się zamówi z karty to jest ok., do kitu jest to standardowe-przydziałowe (czy oni tam nie jadają surówek?)

3. Winda działa od 8.00 do 22.00 - chyba ze względu na hałas jaki wytwarza.

Na +

Cena 700 koron HB

Czysto

Obsługa ok

Skibus pod hotelem.

Ciepło, i ciepła woda się nie kończyła :-)

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...