Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zieleniec


zbig12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, informuję, że nie należy wierzyć info o warunkach narciarskich w Zieleńcu. Poprzednie czyli grudniowe oraz bieżące, nie odpowiadają prawdzie. Skutek jest taki, że zwaliło się dzisiaj pół Wrocławia i okazało się, że na taką ilość narciarzy zrobiło się po prostu niebezpiecznie. Czynne tylko 4 wyciągi, kanapa 4 os. przez ulicę nie chodzi i ludzie zaczęli na siebie wpadać. Ktos powinien odpowiedzieć za takie kłamliwe informacje. Jeśli ktoś przyjechał na gdz.9.00 tak jak ja, to mógł sobie 1,5 godz. pojeździć i na tym koniec. Lubię Zieleniec i od lat tam jeżdżę, mimo wielu minusów serwisowych, np. początek sezonu a 2 bramki wejściowe na 6-osobową gondlę są zepsute, brak informacji o temperaturze i czasie (zegary zepsute od kilku lat), czyżby ośrodek zaczął się sypać? Ważne! - na karnetach brakuje czasu pierwszego wjazdu, należy po prostu zapamiętać, świetny wynalazek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

byłem w 24.01.09

Byłem w zieleńcu w niedziele jeżdżę tam już od lat jest coraz lepiej coraz większa kultura dbania o narciarza i o jego zadowolenie stoki przygotowane na 4+ armatki chodzą 24/24 wienterpol przygotowany super pełny obsługa jest super i polecam jak i dla poczatkujacych jak i średnio zaawansowanych i zaawansowanych gorąco polecam :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tam ostatni raz w ubiegłym roku miało być 40cm śniegu tak klepali w tvn24/24 ściema, no i na stronie w necie walnąłem ździwko pojeb....em narty i wróciłem z gorącą od podgrzewanej kanapy dupą! Tyle było z Zieleńca. Rychu pewnie wtedy pilnował jednorękich bandytów, jeżdże teraz tam, gdzie mnie nie oszukują.

ps.

faktycznie jak "wrocławek" wpada to nie ma jazdy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gdy popada to jest O.K. Nie wiedziałem, ze zrobili jeden karnecik, sprawdzę bo byłem już cztery razy w tym roku i mi to umknęło. W sobotę jedziemy do Szklarskiej ale będziemy jeździć w Harachowie, Rokitnicy, Pecu i jeszcze tam gdzieś. Dostaliśmy cały pensjonat komfortowy na nasze 15 osób i już się cieszymy na biesiadki przy kominku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szukam noclegu

Witam

Szukam spania w okolicach Zieleńca, Czarnej Góry dla dwóch rodzin ( 4 dorosłe, 4 dzieci ). Nie musi to być koniecznie w jednym obiekcie. Termin od 18 do 20 luty.

Zdaje sobie sprawę z tego, że to trochę późno na szukanie noclegu. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...